Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Cash, Litecoin ve Ethereum, Ayıların ‘Sert’ Etkisi Altına Girdi!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Cash, Litecoin ve Ethereum, Ayıların ‘Sert’ Etkisi Altına Girdi!
Bitcoin Cash, Litecoin ve Ethereum, Ayıların ‘Sert’ Etkisi Altına Girdi!Kripto para piyasası 10 Ocak itibariyle hiç beklenmedik bir anda çok sert bir düşüş yaşadı ve lider kripto para birimi Bitcoin 4.000 doların altına geriledi. Yaşanan düşüş sonrası piyasa hacmine göre top 100 arasında yer alan kripto para birimlerinin neredeyse hepsi kızıla bürünse de, özellikle top 10’a bakıldığında bazı kripto para birimlerinin son bir haftada topladığı piyasa hacminin hepsini kaybettiğini görmek mümkün.

Basın saatine göre %5.77 düşüş yaşayan Bitcoin, Bitcoin Cash ve Litecoin gibi kripto para birimlerine kıyasla daha sakin bir grafik çizmekte. Bitcoin Cash basın saati itibariyle %14.87 düşüş yaşıyor ve birim fiyatı 137 dolara kadar geriledi. Geçtiğimiz hafta sağlam bir yükseliş yakalayan Litecoin ise, %11.54’lük düşüşle çift haneli düşüş yaşayanlardan birisi oldu. Aynı Litecoin gibi belirli bir süredir yeşil grafik çizen ve yükseliş yaşayan Ethereum, Constantinople hard fork’u yaklaşırken bugün yaşadığı %11.61’lik düşüş ile yatırımcılara pek iyi bir mesaj vermiyor.

Özellikle madencilik açısından EOS için tehlikeli seviye olarak bilinen 3 dolar da, yaşanan düşüş sonrası uzak bir hayal olmaya devam ediyor. EOS, son 24 saatlik grafikte %8.64’lük düşüş gösteriyor ve birim fiyat olarak 2.59 dolara kadar düştü. Top 10 kripto para birimi arasında yükseliş yaşayan tek proje, yatırımcıların bu gibi durumlarda kaçış için kullandıkları Tether stabil koin’i ve değeri 1 dolara endeksli olan USDT, basın saati itibariyle 1.02 dolardan el değiştiriyor.

Tron ise son günlerde elde ettiği yükseliş ile 10. sıradan 8. sıraya kadar yükselmişti ancak an itibariyle TRX de 9. sıraya geriledi ve kızıla büründü.

Bitcoin Cash, Litecoin ve Ethereum, Ayıların ‘Sert’ Etkisi Altına Girdi! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Cash, Litecoin ve Ethereum, Ayıların ‘Sert’ Etkisi Altına Girdi! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin’de 3000 ve 10,000’i öngören Forbes yazarından 2020 tahmini Bitcoin (BTC) long pozisyonları sıkıştı mı yoksa Ayı piyasasının sonu mu? Bitcoin, bir saat içinde  yüzde 7 artış gösteriyor: Ralli düzeltmeyi bitirdi mi? BCH Hash savaşları yüzünden Bitcoin kan kaybetmeye devam ediyor Bir milyarder, tüm Bitcoin’lerin yüzde 25’ini satın almak istiyor Flaş kripto para haberleri: 2019 Bitcoin ve kripto tahminleri, XRP, Litecoin, Ethereum, EOS, NEM, VeChain ve daha fazlası

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır