Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Cash Hard Fork’u: Bitcoin.org Yöneticisi Cobra, Desteklediği Adayı Değiştirdi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Cash Hard Fork’u: Bitcoin.org Yöneticisi Cobra, Desteklediği Adayı Değiştirdi
Bitcoin Cash Hard Fork’u: Bitcoin.org Yöneticisi Cobra, Desteklediği Adayı DeğiştirdiKasım ayında gerçekleşmesi beklenen Bitcoin Cash hard fork kazanı, kaynamaya devam ediyor. Topluluk önümüzdeki 12 gün içerisinde ciddi bir hard fork’a gidecek bunun temel nedeni de topluluğun önde giden iki ismi ve onların destekçilerinin farklı görüşlerde olması. Bu iki önemli isim, dünyanın en büyük madencilik firmalarından Bitmain‘in kurucu ortağı Jihan Wu ile, Satoshi Nakamoto olduğunu iddia eden Craig Wright olarak biliniyor. İki isim de ağ için kendi vizyonlarının daha önemli ve daha yararlı olduğunu iddia ettiği için, şu an tam bir çıkmaz mevcut.

Ancak Ağustos ayının sonlarında, beklenmeyen bir isim olan Bitcoin.org‘un anonim yöneticisi Cobra, kendisinin de Bitcoin Cash blockchain ağı için özel bir öneride bulunacağını ve kendi modelinin olduğunu duyurmuştu. Cobra kendi modelini tanıtmanın yanı sıra, mevcut Bitcoin Cash hash gücünün %25’ini vaat etmiş ve ”büyük kripto para platformlarındaki” menkul değer sembolünün ”BCH” olacağı sözünü vermişti. Bilindiği üzere Binance hala BCH sembolünü kullanmıyor.

Daha önce Bitcoin ABC ve nChain modellerine sahtekarlık diyen Cobra, görünüşe göre fikir değiştirdi ve şu an Craig Wright’ın tarafını tutuyor.

Cobra gün içerisinde attığı bir tweet ile, önümüzdeki hard fork esnasında Craig’in modeli olan Bitcoin SV’yi destekleyeceğini açıkladı ve bu kadar fazla özellik eklenmesinin önüne geçilmesi gerektiğini vurguladı.  Bu fikir değişikliğinin ise neden kaynaklandığı hala açığa çıkmış değil.

Bitcoin Cash Hard Fork’u: Bitcoin.org Yöneticisi Cobra, Desteklediği Adayı Değiştirdi isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Cash Hard Fork’u: Bitcoin.org Yöneticisi Cobra, Desteklediği Adayı Değiştirdi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Madencisi: Bitmain Yüzünden Daha Az Para Kazanır Olduk Ethereum İçin Merakla Beklenen Haftaya Sonunda Girildi! Bitcoin Destek Noktası 3.300 Dolar Bu seneki Bitcoin yarılanması daha erken gerçekleşebilir mi? Ethereum Bir Sonraki Boğa Koşusunda Bitcoin’den Daha İyi Performans Gösterebilir 19 Kasım Bitcoin, Ethereum, Ripple ve Dogecoin analizi: Beklenen yön, destek ve direnç seviyeleri ve daha fazlası

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır