Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Döngü Sürüyor: Kripto Para Piyasası Artış Sonrası Yine Düşüş Sürecinde

Ana Sayfa » GÜNCEL » Döngü Sürüyor: Kripto Para Piyasası Artış Sonrası Yine Düşüş Sürecinde
Döngü Sürüyor: Kripto Para Piyasası Artış Sonrası Yine Düşüş SürecindeBundan birkaç gün önce ani bir artışa geçen kripto para piyasasının şu anda genel olarak kırmızıya büründüğünü görüyoruz. Geçtiğimiz günlerde değer artışı yaşayan koinler, bu süreçte kazandıkları değerin ciddi bir kısmını kaybetmiş durumdalar. Piyasanın toplam hacmi yeniden 210 milyar dolar seviyesinin altına geriledi ki bu da son 24 saatte yaklaşık 15 milyar dolarlık bir düşüş olduğu anlamına geliyor.

6,700$ seviyesinin üstünde kalmayı başaramayan Bitcoin yüzde 3.3 oranında düşüş yaşayarak 6,450$ düzeyine kadar çekildi. Bu sefer yaşanan düşüşün biraz daha dengeli olduğunu söylemek mümkün. Bitcoin’in 6,400$ düzeyinin altına düşmesi piyasa geneline olumsuz yansıyabilir.

İyi bir süreç geçiren Ethereum, yüzde 9,70 oranında kayıp yaşayarak hafta sonu boyunca elde ettiği tüm kazanımları kaybetmiş oldu ve 213$ seviyesine geriledi.

Önde gelen altkoinlerin durumu pek iyi değil. XRP yüzde 18 civarında bir kayıp yaşamış durumda ve şu anda 0.45$ gibi bir fiyata sahip. Bundan birkaç gün önce ani bir atakla tüm piyasanın odak noktası haline gelen XRP, en ağır darbe alan koinler arasında.

EOS, Stellar ve Cardano’da yüzde 10’arlık düşüşler olduğunu görüyoruz ve bu koinlerin anlık fiyatları sırasıyla 5,19$ ve 0,23$ ve 0,07$. Bitcoin Cash son 24 saatte yüzde 6,84 civarında değer kaybı yaşayarak 442$ düzeyine düştü.

TRON, NEO ve Tezos gibi koinlerin durumu da pek iç açıcı değil. Yüzde 9’arlık kayıplar yaşayan TRON ve Tezos da piyasanın en olumsuz etkilenen koinleri arasında. NEO’nun da yüzde 6’lık bir kayıpla 17$ seviyesine çekildiğini görüyoruz.

Döngü Sürüyor: Kripto Para Piyasası Artış Sonrası Yine Düşüş Sürecinde isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Döngü Sürüyor: Kripto Para Piyasası Artış Sonrası Yine Düşüş Sürecinde - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Piyasa Yeniden Yeşillendi! Yükseliş Devam Edecek Mi? Yeni Bitcoin cüzdanları patlama yaşıyor: Çoğu kurumsal yatırımcı Tom Lee’nin Şirketinden Yatırımcılara Bitcoin ve Kripto Para Uyarısı Bitcoin cüzdanı kapatıldı, paralar içeride kaldı: Yöneticiler birbirini suçluyor Dünyanın ilk kripto ETP’si İsviçre’de piyasaya sürüldü: Ancak piyasa tepkisi sınırlı, peki bunun nedeni nedir? Ethereum Güncellemesinin Ertelenmesi Piyasaya Nasıl Yansıdı? İşte Son Durum

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır