Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

”Bitcoin Bütün Dünyaya İnanç Veriyor”

Ana Sayfa » GÜNCEL » ”Bitcoin Bütün Dünyaya İnanç Veriyor”
”Bitcoin Bütün Dünyaya İnanç Veriyor”

© Reuters.  © Reuters.

Cardano’nun CEO’su Charles Hoskinson, kripto para birimleri hakkında yaptığı açıklamasında insanların kripto paralar ile birlikte ABD hükümeti, Papa ve bazı inançlara gerek kalmadan bir şeylerin ortaya çıkması ile ortaya çıkan bir varlığa inanabilecek hale geldiklerini ve kripto para birimlerinin bu yönü ile insanlara bağlılık hissini bıraktırdığını açıkladı. Kripto paraların gelecekte dünyada milyarlarca insan tarafından kullanılma potansiyeline sahip olduğunu ve insanlar tarafından kripto paraların kullanılması ile dünyada farklı bir ortamın oluşabilecek olduğunu açıklayan ünlü isim, yatırımcılarında kripto paralara yönelik ilgisinin her yıl daha fazla artabilecek olduğunu açıkladı.

Kripto paralara yönelik ilgi fazla
Kripto paralara yönelik ilginin sürekli fazla olması ve insanların kripto para sahibi olup olmamak arasında kararsız kalmalarının gelecekte yerini kripto para almaya bırakacak olması yatırımcılar açısından beklenmedik sonuçlar yaratabilecek ve hükümetlerinde bu sonuçlara karşı beklenmedik yasal kararlara imza atmak zorunda kalabilecek oldukları mevzusu mevcut. Bitcoin’in dünyada ödeme dengesini ve sektörünü değiştirebilecek güçte olduğu, bu yönü ile insanların kripto paralara olan ilgisinin daha fazla artabilecek olduğu apaçık belli.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

”Bitcoin Bütün Dünyaya İnanç Veriyor” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Vaneck CEO’su sunmuş olukları Bitcoin ETF’si hakkında konuştu John McAfee: SEC, Kripto Para Birimlerine Karşı İlk Yasal Savaşını Kaybetti! Bitcoin için 3500 Dolara Kadar Kademeli Düşüş Öngörülüyor Yazılım Üreticisi 30 Ay Hapse Mahkum Edildi ve 725.000 Dolarlık Bitcoin’ine El Konuldu Uzman görüşü: Bitcoin bu kazayı atlatır ise kriptonun Amazon’u olarak dönecek Ripple’ın Son Ortaklık Anlaşmaları Boğa Koşusunu Kaçınılmaz Kılıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır