Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

”Bitcoin Bütün Dünyaya İnanç Veriyor”

Ana Sayfa » GÜNCEL » ”Bitcoin Bütün Dünyaya İnanç Veriyor”
”Bitcoin Bütün Dünyaya İnanç Veriyor”

© Reuters.  © Reuters.

Cardano’nun CEO’su Charles Hoskinson, kripto para birimleri hakkında yaptığı açıklamasında insanların kripto paralar ile birlikte ABD hükümeti, Papa ve bazı inançlara gerek kalmadan bir şeylerin ortaya çıkması ile ortaya çıkan bir varlığa inanabilecek hale geldiklerini ve kripto para birimlerinin bu yönü ile insanlara bağlılık hissini bıraktırdığını açıkladı. Kripto paraların gelecekte dünyada milyarlarca insan tarafından kullanılma potansiyeline sahip olduğunu ve insanlar tarafından kripto paraların kullanılması ile dünyada farklı bir ortamın oluşabilecek olduğunu açıklayan ünlü isim, yatırımcılarında kripto paralara yönelik ilgisinin her yıl daha fazla artabilecek olduğunu açıkladı.

Kripto paralara yönelik ilgi fazla
Kripto paralara yönelik ilginin sürekli fazla olması ve insanların kripto para sahibi olup olmamak arasında kararsız kalmalarının gelecekte yerini kripto para almaya bırakacak olması yatırımcılar açısından beklenmedik sonuçlar yaratabilecek ve hükümetlerinde bu sonuçlara karşı beklenmedik yasal kararlara imza atmak zorunda kalabilecek oldukları mevzusu mevcut. Bitcoin’in dünyada ödeme dengesini ve sektörünü değiştirebilecek güçte olduğu, bu yönü ile insanların kripto paralara olan ilgisinin daha fazla artabilecek olduğu apaçık belli.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

”Bitcoin Bütün Dünyaya İnanç Veriyor” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Araştırma: Kripto Para Piyasası Bir Çöküşün Eşiğinde Olabilir Ripple (XRP) fiyatı yüzde 6 zıpladı! İşte ünlü analistlerin yeni seviyeleri Ayı piyasasında iddialı çıkış: Bitcoin için 500.000 Dolar halen masada Çin’in En Büyük Ödeme Sistemi Şirketi UnionPay’den OTC Traderlarına Uyarı! Binance Platformdaki USDT Piyasasının Adını Değiştiriyor: Sabitkoin Piyasası İspanyol Kripto Para Madencilik Firması, ICO ile Topladığı 68 Milyon Doları Geri Verecek!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır