Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin BTC Ayı Piyasası 18 Ay daha Sürebilir!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin BTC Ayı Piyasası 18 Ay daha Sürebilir!
Bitcoin BTC Ayı Piyasası 18 Ay daha Sürebilir!


Bitcoin fiyatları ve işlem hacimleri düşmeye devam ediyor ve uzmanlara göre Bitcoin BTC ayı piyasası 18 ay daha sürebilir. Bu tespit, BitMEX platformu CEO’su Arthur Hayes’e ait.

Bitcoin BTC Ayı Piyasası 18 Ay daha SürebilirÜnlü CEO şöyle açıklama yaptı:

“Bu konuda ayı piyasasının 18 ay daha sürebileceğini düşünüyorum. Bu konuda daha önceki deneyimlerimi baz alıyorum.”

Hayes, 2013 yılında Citibank’taki görevinden ayrıldığından beri tam zamanlı kripto para ile uğraşıyor. Hayes, şu anki fiyat grafiğinin çizgisinin 2014 yılındaki ayı piyasasının grafiği ile oldukça benzer olduğundan bahsetti.

“Bitcoin piyasasına fiyatların 250 dolardan 1,300 dolara çıktığı yıl olan 2013’de katıldım. Sonra, 2014 ile 2015 arası tam ayı piyasası hakimdi. Fiyatlar düştü, işlem hacmi düştü ve para kazanmak çok zor hale geldi.”


Uzmanlar: Düşüş Geçici!

Jonathan Levi, Hacera adlı blockchain girişiminin CEO’su, konuyla ilgili şöyle konuştu:

“Bitcoin fiyat görüntüsü kuşkusuz ayı sezonunu yaşıyor fakat Bitcoin uygulamaları (Apps) ve diğer blockchain projeleri kesinlikle boğa piyasasını yaşıyor. Çoğu Avrupa bankası, blockchain projelerine yatırım yapıyor ve tüm bunlar Bitcoin olmasa olmazdı.”

Bir çoğu için kripto piyasaları panik modunda olsa da, Bitcoin‘i ortaya çıktığı ilk günden beri izleyen duayenlere göre mevcut görüntü normal.

Teknoloji yatırımcısı Wences Cesares, Bitcoin donanım cüzdanı Xapo‘nun kurucusu, Bitcoin’in beklediğimiz başarıyı yakalaması için belki de bir 10 yıla daha ihtiyacımız olduğunu belirtti.

Kuşkusuz şu an yaşadığımız süreç ekonomik bir devrim. Ama bir çok kripto yatırımcısı işin devrim kısmıyla değil gelir kısmıyla ilgilendiği için varlıklarında düşüşü hayal kırıklığıyla karşılıyorlar.

Şunu göz önünde bulundurmak gerekiyor: Bitcoin ve diğer kripto paralar, binlerce yıldır devletin para basma yetkisini elinden almak istiyor. Bu kolay olmayacak ama eninde sonunda olacak.

Casares, kriptoların başarısız olabileceğini, ancak bunun pek de olası olmadığını söyledi ve sözlerine şöyle devam etti:

“Bu noktada başarı şansı başarısızlık şansından daha büyük” dedi.

Şans cesurların yanındadır!

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin BTC Ayı Piyasası 18 Ay daha Sürebilir! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Türkiye’de Ethereum İle Futbolcu Transferi Gerçekleştirildi! ABD Dışişleri Bakanlığı Blockchain Teknolojisini Yakından Takip Ediyor Herkes İçin Küresel Bir Dijital Para Birimi: Blockchain Cruise 2019! İşte Bitcoin’in yükseliş ve düşüş yaşayabileceği aylar Cryptograffiti’nin Hal Finney Anısına Yaptığı Eser, 30.000 Dolarlık Teklifi Aştı! Ethereum Foundation, Ethereum Classic’e 150.000 Dolarlık Bağış Yaptı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır