Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitfinex Bombayı Patlattı! TRON’a Japon Yeni, Sterlin ve Avro Pariteleri Eklendi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitfinex Bombayı Patlattı! TRON’a Japon Yeni, Sterlin ve Avro Pariteleri Eklendi
Bitfinex Bombayı Patlattı! TRON’a Japon Yeni, Sterlin ve Avro Pariteleri Eklendi



Dünyanın en büyük sekizinci kripto para borsası Bitfinex, dün kendi resmi Twitter hesabından yaptığı bir duyuru ile 4 Ekim tarihinde belirli saatler arasında güncelleme yapacağını ve söz konusu güncellemenin iki saat süreceğini aktarmıştı. Yapılan resmi açıklamaya göre borsanın kapalı olma sebebi devam eden alt yapı çalışmaları olsa da, borsa olası DDOS saldırılarına veya buna benzer olaylara mahal vermemek için güncellemenin tam saatini açıklamamış ve güncellemeden yarım saat önce açıklanacağını vurgulamıştı.

Borsa basın saatine göre 6 saat önce işlemleri tekrar kullanıcılara açsa da, kullanıcıların beklediği ”büyük olay” vuku bulmadı. Bir çok kripto para topluluğu üyesi Bitfinex güncellemesinin büyük bir olay ile ilişkili olduğunu beklemekteydi ve belki bekledikleri kadar büyük olmasa da, Bitfinex olaydan bir saat sonra yeni bir açıklama yaptı ve TRON sahiplerini sevindirdi.

Borsa tarafından yapılan açıklamaya göre, Coinmarketcap verilerine göre 13. sırada yer alan TRON kripto para birimi, Bitfinex platformunda sırasıyla Japon yeni, İngiliz sterlini ve Avro olmak üzere üç yeni itibari para paritesine kavuştu. Söz konusu gelişme basın saatine göre TRON’a %5.69’luk bir yükselişi de beraberinde getirdi.

Bitfinex Bombayı Patlattı! TRON’a Japon Yeni, Sterlin ve Avro Pariteleri Eklendi isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitfinex Bombayı Patlattı! TRON’a Japon Yeni, Sterlin ve Avro Pariteleri Eklendi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

18 Ekim 2019 Günlük Kripto Para Analizi Avrupa’da Kripto Paraların Geleceği Asya’ya Göre İyileşebilir Belçika 21 İnternet Sitesini Kara Listeye Aldı! Değişim rüzgarlarını hissedebiliyor musunuz? Ohio’lular vergilerini Bitcoin ile ödeyebilecek! ABD’li 2 Senatör Yasa Taslağı Hazırladı Ethereum 20% oranında düştü

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır