Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin, Boğa Piyasasının Yavaşlamasıyla 8.000 Dolar Altına Düştü

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin, Boğa Piyasasının Yavaşlamasıyla 8.000 Dolar Altına Düştü
Bitcoin, Boğa Piyasasının Yavaşlamasıyla 8.000 Dolar Altına Düştü

© Reuters.  © Reuters.

Investing.com – Bitcoin Salı günü 8.000 dolar altına gerilerken, diğer kripto paralar zemin kazanma mücadelesi verdi.

Bitcoin %3,19 düşüşle 7.891,2 dolardan işlem görüyor.

Dijital para geçen hafta EFT’nin onaylanacağı söylentileri arasında 8.000 dolar üzerine yükseldi. Bitcoin fiyatı gelişmelerden sonra gerilemeye rağmen yerini korudu. Bununla birlikte Perşembe günü Tyler ve Cameron’ın önerdiği ETF, bunun manipülasyondan korunamayacağı nedeniyle onaylanmadı.

Kripto paralar genel olarak düşük iken, toplam piyasa sermayelendirmesindeki dijital döviz kapasitesi, Pazartesi günü 294 milyar dolara kıyasla, bu haberi yazarken, 281 milyar dolar seviyesinde.

Ethereum %5,98 düşüşle 435,51 dolara geriledi. Üçüncü en büyük yapay döviz olan Ripple, %3,50 değer kaybederek 0,43492 dolar olurken, Litecoin %5,93 azalarak 78,377 dolar oldu.

Diğer gelişmelere göre, dijital para borsası Coinbase, firma için yeni bir pozisyon olan üst düzey uyum yetkilisi (CCO) olarak finans yöneticisi Jeff Horowitz’i işe aldı. Bank of New York Mellon (NYSE:BK) Corp’a bağlı Pershing LLC için küresel uyum müdürlüğü yapan Horowitz, borsa düzenlemelerinde yardımcı olacak.

Coinbase başkanı Asiff Hirji bir blog yazısında, “Tüm kripto para gezegeninin yanında Coinbase olarak büyüyor, olgunlaşıyoruz. Bu süreçte, küresel olarak değişen tüm yetkilerle uyum düzenlemeleri oldukça önemli olacak,” dedi.

Kripto paraların popülaritesi ve dalgalanması arttıkça, dünya çapındaki düzenleyiciler geçen yıl artan incelemelerle karşı karşıya kalan borsalar ile dijital dövize nasıl bakacakları konusunda sıkıntı yaşadı. Sektördeki şirketler, sonuç olarak uyum prosedürlerine daha da dikkat ediyor.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin, Boğa Piyasasının Yavaşlamasıyla 8.000 Dolar Altına Düştü - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Yeni Araştırma: Yüksek Fon Toplayan ICO’lar ”Asla” Kazanç Sağlamıyor Kuzey Kore’den önde gelen Bitcoin borsasının kullanıcılarına siber saldırı Arjantin’de Bitcoin, Ederinin Bin Dolar Fazlasına Kadar Çıktı Holochain Uygulamaları İçin Gaza Basıldı OKCoin, 20 Farklı ABD Eyaletinde Daha Hizmet Verecek Bitcoin mi Altın mı?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır