Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin balinanın ütopyası, Bitcoin, Ethereum, Ripple haber ve uyarıları

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin balinanın ütopyası, Bitcoin, Ethereum, Ripple haber ve uyarıları
Bitcoin balinanın ütopyası, Bitcoin, Ethereum, Ripple haber ve uyarıları

© Reuters.  © Reuters.

Ethereum, Ripple haber ve uyarıları ‘na değinen bugünkü yazımızda Bitcoin ile ilgili ilginç bir habere de yer verdik. Ünlü Bitcoin balinası bir blockchain ütopyası inşa ediyor. Blockchain ütopyası nedir? Nerede kurulacak?

Ethereum, Ripple haber ve uyarıları -Blockchain ütopyasıBugün sizler için kripto dünyasından ilginç Bitcoin, Ethereum, Ripple haber ve uyarıları derledik. Kripto ütopyası, Bakkt’ın Bitcoin üzerindeki etkisi ve Ripple, XRP ile ilgili bir güncellemeden bahsedeceğiz.

Kripto Balina blockchain ütopyasını inşa ediyorDaha önce gizemli bir kripto balinasının, ABD‘de bir blockchain ütopyası yaratmak için kolları sıvadığı yönünde haberler gündemde yer almıştı. Ancak kripto milyoneri Jeffrey Berns‘in sahibi olduğu Blockchains LLC, Nevada’da bu yıl 170 milyon dolarlık devasa bir arazi satın aldığında gizemli balinanın kimliği ortay çıktı. New York Times’da yer alan bu habere göre Berns, Reno kentinden daha büyük olan arazide blockchain odaklı bir ütopya yaratmayı düşünüyor.

Berns, evlerin, okulların, ticaret bölgelerinin ve üretim stüdyolarının inşa edileceği yaklaşık yüz milkareyi kaplayacak olan bir tür deneysel topluluk hayal ediyor. Bu dev projenin en önemli parçası, yeni bir veritabanı türü olan blockchain olacak. Bu proje, blockchain’in gücünden ve kullanım alanlarından faydalanarak tamamen merkeziyetsiz bir topluluk yaratmayı amaçlıyor.

Jeffry Berns, projeye ekonomik destek sağlayacak yerel yetkililer ile de görüşmeler yaparak projeyi tanıttı. Jeffry Berns geçtiğimiz ay katıldığı bir panelde, Nevada valisi ve Tesla’nın üst düzey yöneticisi Elon Musk ile yan yana pozlar verdi. Ve bu panelde Nevada valisi Brian Sandoval, Blockchain arazisi ‘İnovasyon Parkı’ adını taşıyan bu projenin tanıtımını içeren bildiriyi okudu.

Bitcoin tahminiBir kripto para birimi yatırımcısı ve analisti olan Alex Krüger, Kripto platformu Bakkt‘in 2019’da faaliyete geçmesinin Bitcoin’in değer artışını tetikleyeceğini söyledi.

Krüger, kronolojik bir sırayla bir dizi tahminde bulundu. Krüger 2019 yılının başında Bakkt ile boğa koşusunun başlayacağını ve bir ETF onayı ile hızlanacağını söyledi. Olur da ETF başvurusu reddedilirse, Bitcoin’in 6k’ya elveda diyerek 4k‘lara düşebileceğini iddia etti.

Ayrıca Krüger, 2020 yılında gerçekleşmesi beklenen ‘halvening‘ olayı ( her 210 bin blok çıkarıldığında Bitcoin’in blok ödülünün yarıya indirilmesi- bu dönemler btc için önemli dönüm noktaları olmuştur.) ve yeni düzenlemelerin 2019 ve 2020’nin geri kalanı için kesintisiz bir boğa koşusu başlatacağını ileri sürdü.

Ethereum madenciliği yapan çocukGoogle CEO‘su Sundar Pichai, 11 yaşındaki oğlunun evdeki masaüstü bilgisayarında Ethereum madenciliği yaptığını söyledi. Pichai, 11 yaşındaki oğlunun ailesinin ev bilgisayarını, Eter madenciliğini yapmak için kullandığını söyledi.

Pichai:

“Oğlum son zamanlarda söylediklerimi düzeltmeye bile başladı. Örneğin bikeresinde ben“Bitcoin hakkında bir şeyden bahsediyordum ve oğlum beni düzelterek bahsettiğim konunun Bitcoinle değil Ethereum ile ilgili olduğunu söyledi.”

Ripple ve XRP haberleriRipple, MercuryFX‘in sınır ötesi ödemelerin hızını artırmak için RippleNet’i nasıl kullandığı hakkında kısa bir tanıtım videosu yayınladı.

Bu arada, Kanada merkezli popüler kripto borsası CoinField, XRP’yi 61 ülkeden 20 baz çifti ile listelediğini açıkladı.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin balinanın ütopyası, Bitcoin, Ethereum, Ripple haber ve uyarıları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

CNBC yorumcusu: Bitcoin tehlikeli bölgede, 3,000 dolar muhtemel Fransa’da Yanan Katedral İçin Kripto Paralar İle Bağış Toplanıyor Tek bir blokta 6 milyar dolarlık Bitcoin işlemi Bank of England Yetkilisi: Kripto Paralar Yetersiz ve Beni Endişelendirmiyor İngiltere Merkez Bankası Başkanından Facebook Libra Yorumu! 18 Ekim 2019 Günlük Kripto Para Analizi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır