Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance CEO’sundan Yeni ICO Satış Modeli Önerisi Geldi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance CEO’sundan Yeni ICO Satış Modeli Önerisi Geldi
Binance CEO’sundan Yeni ICO Satış Modeli Önerisi Geldi

© Reuters.  © Reuters.

Binance’in bugün Launchpad platformunda gerçekleştirdiği üçüncü ICO olan Celer Network tokenlerinin satışı da kısa bir süre içinde bitti ve şirket 597 milyondan fazla token satarak 4 milyon dolara yakın bir gelir elde etti.

Ancak ilk gelen alır mantığı ile yapılan bu ICO’lara talep çok büyük olunca, haliyle bu konuda çeşitli sıkıntılar da yaşanmaya başladı. Birçok kişi bu ICO satışlarının şaibeli ya da sıkıntılı olduğunu dile getirirken bu satış modelinin sürdürülebilir olmadığından dem vurdu.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Binance CEO’su Changpeng Zhao ise, yakın gelecekte yine Laucnhpad üzerinde yapılacak olan bu satışlarda farklı bir modelin izlenebileceğinin sinyallerini verdi.

Twitter üzerinden açıklamalar yapan dünyanın en büyük kripto para borsasının CEO’su, bundan sonraki süreçte ellerinde BNB bulunduran yatırımcılara ICO yapacak tokenleri verebileceklerini ifade ederken, sürecin tam anlamı ile netlik kazanmadığının da altını kalın harflerle çizdi. Zhao şunları yazdı:

”Kesin olmamakla birlikte, bundan sonraki satışlarda elinde BNB tutan kişilere tokenleri verebiliriz. Şu anda bu konu hakkında yaptığımız beyin fırtınası devam ediyor.”

Başarılı ismin yaptığı bu açıklama da kripto para sektöründe farklı tepkilere yol açtı. Zhao’nun yaptığı her hamle ile ustaca BNB’nin kullanım alanına ve fiyatına olumlu etkide bulunduğunu ifade eden otoriteler, aynı zamanda Zhao’nun şu anda kripto para sektörünün en güçlü kişisi olduğu yönünde de iddialarda bulundu.

Binance CEO’sundan Yeni ICO Satış Modeli Önerisi Geldi isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance CEO’sundan Yeni ICO Satış Modeli Önerisi Geldi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bayebit Türkiye’de Kredi Kartı İle Kripto Para Satın Alma Devrini Başlatıyor! Bitcoin borsası kurucusundan BitMEX’e uzanan akılalmaz iddia Güney Amerika’nın En Büyük Yatırım Bankası, Kripto Para Çıkarıyor 2 Aralık Bitcoin analizi: BTC Aralık ayına düşüşle başladı CME Bitcoin vadelileri geçen yıldan bu yana yüzde 132 artışta Elon Musk En Sevdiği Kripto Paranın Dogecoin Olduğunu Söyledi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır