Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Altcoinleri uçuruma sürüklüyor, böyle bir kayıp kripto tarihinde görülmedi.

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Altcoinleri uçuruma sürüklüyor, böyle bir kayıp kripto tarihinde görülmedi.
Bitcoin Altcoinleri uçuruma sürüklüyor, böyle bir kayıp kripto tarihinde görülmedi.


Buhar oldu… Bitcoin Altcoinleri uçuruma sürüklüyor. Neredeyse 28 milyar dolar 1 günde el değiştirdi. Kripto tarihinde 24 saat içinde yaşanan en büyük kayıp, dün gece yaşandı.

Bitcoin Altcoinleri uçuruma sürüklüyor

Dün gece başlayan kan kaybı ile Altcoinlerin bir kısmı neredeyse çöpe döndü. Bir gün içinde piyasalardan çıkan para 25 milyar dolar, Bitcoin sabaha doğru 5533 dolara kadar gerildi, makale yazılırken 6643 dolardan işlem görüyordu. 24 saat içindeki kayıp oranı %11. Analistler, Bitcoin ve kardeşlerinin biraz daha gerileyebileceğini öngörüyor. BTC 5.150 doları test edebilir. Sonuç olarak, BTC 2018’in en düşük seviyelerini görmüş oldu. 2014’ten beri bu oranlarda kayıp yaşanmamıştı. Bitcoin Altcoinleri uçuruma sürüklüyor…

Aynı vahim durum ETH içinde geçerli, ETH şu anda 177 dolardan işlem görüyor. Piyasalardaki bu kırılma market sıralamasını da etkiledi Ripple 2.lik koltuğuna daha az kayıplar yaşadığı için oturmuş görünüyor.

Dün gece kriptonun top 10’nu çift haneli rakamlarda değer kaybı yaşadı. BCH %18 ile 427 dolara geriledi. Piyasa çakılmasında en az kaybı yaşayan kriptolardan biri XRP. XRP %9.5 kayıpla 0.46 dolardan işlem görüyor. XRP nin son dönem anlaşmaları Nasdaq beklentisi düşüşü frenlemişe benziyor.

İlk 20’deki kripto paralar arasında, en fazla kayıp IOTA, Ethereum Classic, Zcash’de görüldü. Kayıp oranları %15.

Fomo’dan eser kalmadı, sadece Altcoinler arasında, piyasaya yeni giren ve 24 saatte %300 den fazla artış gösteren Nasdacoin için var. İlk 20 deki Altcoinler için durum biraz daha vahim kayıp oranları yaklaşık olarak %20 seviyesinde.


Market hacminde dramatik bir düşüş yaşandı, bir önceki yıla göre kayıp %11 ve 181 milyar dolara düştü. Geçen yıl eylül ayında market hacim 185 milyar dolar seviyesindeydi. Kripto market hacmi Ocak ayından bu yana %78 oranında geriledi.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Altcoinleri uçuruma sürüklüyor, böyle bir kayıp kripto tarihinde görülmedi. - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Craig Cobb’a göre Bitcoin’i geçebilecek 7 altcoin Mt. Gox Kurbanı Olan Kripto Para Yatırımcıları Haklarını Japonya’da Aramak Zorundalar Bitcoin, 2018 Yılında PayPal’dan Altı Kat Daha Fazla İşlem Gerçekleştirdi 7 Şubat Bitcoin fiyat analizi: BTC 3.400 dolara tutunabilecek mi? Ripple Haberleri: Ripple CEO’su ”XRP Yakın Zamanda Bankaların 1 Numaralı Tercihi Olacak!” Bitcoin Öldü Mü? Kripto Paralarla 2018’de 250 Milyon Dolarlık Lüks Ürün Satın Alındı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır