Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bloomberg Analisti: Düşük Volalite, Bitcoin’de Dibe Geldiğimizin Bir Göstergesi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bloomberg Analisti: Düşük Volalite, Bitcoin’de Dibe Geldiğimizin Bir Göstergesi
Bloomberg Analisti: Düşük Volalite, Bitcoin’de Dibe Geldiğimizin Bir GöstergesiBitcoin’de volalite son yılların en düşük seviyesinde. 6200 ve 6800 dolar aralığına sıkışıp kalan BTC, son olarak dün itibariyle tarihinin en hareketsiz gününü yaşadı. Peki, bu durum Bitcoin fiyatı ile ilgili bize ne anlatmalı? Konuyla ilgili konuşan Blomberg analisti Mike McGlone, bu durumun Bitcoin’de bir dip seviyeye geldiğimizin göstergesi olduğunu ifade ederken, şunları söyledi:

”Şu anda bu durum bize spekülatif odakların piyasadan elini eteğini çektiğini gösteriyor. Yani, dibe doğru yaklaştık. Geçtiğimiz yıl esas olarak ICO’lar ve karı kaçırma korkusu (FOMO) sebebiyle piyasalarda büyük bir atılım gördük. Ancak şu anda böyle bir şey yok.”

Yine konuyla ilgili fikirlerini belirten bir başka isim olan Atlantic House Fon Şirketi’nin kurucusu Charlie Morris ise, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

”Neredeyse 10-11 aydır ciddi bir ayı piyasası içindeyiz. Ancak bana kalırsa bu noktada sona geldik. Bundan sonraki fiyat hareketinin boğa sezonunu anımsatmasını bekliyorum. Bitcoin’de dip seviyeler bence artık burası.”

Gerek madenciliğin karlılığı gerekse de psikolojik sebepler gerekçe gösterilerek, Bitcoin’de 6 bin dolar seviyesinin çok ciddi bir destek olduğu ifade ediliyor. Bitcoin’deki son fiyat hareketlerine bakılırsa, aslında bu durum kendini net bir şekilde ifade ediyor. Sektörde yaşanan türlü gelişmelere karşın Bitcoin amiyane tabirle yerinden kalkmamakta ısrarcı. Elbette bu olumlu düşüncelerin aksine, bu sürecin sonunda bir düşüş daha yaşanacağını ön gören bir kesim de var.

Bloomberg Analisti: Düşük Volalite, Bitcoin’de Dibe Geldiğimizin Bir Göstergesi isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bloomberg Analisti: Düşük Volalite, Bitcoin’de Dibe Geldiğimizin Bir Göstergesi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Tether’ın Kurucusu Yeni Bir Projenin Kadrosuna Katıldı Ünlü Geliştirici Nick Szabo: Merkez Bankaları Altın Yerine Kripto Paralara Güvenmeli Litecoin 12% oranında geriledi Hindistan’daki Bankalar Blockchain’i Araştırıyorlar SEC yetkilisi Peirce’dan yeni Bitcoin ETF yorumu Önce Walmart Şimdi IBM – Blockchain Tabanlı Drone’lar Yaygınlaşıyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır