Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitfinex CTO’sundan Açıklama: ‘Önümüzdeki Ay Büyük Projelerle Geliyoruz’

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitfinex CTO’sundan Açıklama: ‘Önümüzdeki Ay Büyük Projelerle Geliyoruz’
Bitfinex CTO’sundan Açıklama: ‘Önümüzdeki Ay Büyük Projelerle Geliyoruz’Bitfinex‘in CTO’su olan Paolo Ardoino, yakın zamanda gerçekleşen Ethfinex Yönetim Zirvesi’ne katıldı ve şirketin gelecekteki planlarıyla ilgili bazı açıklamalarda bulundu. Ardoino ayrıca Bitfinex’in geliştirdiği Ethfinex ve EOSFinex gibi ürünler hakkında da yorumlar yaptı.

Ardoino’ya göre bu alanda çalışamalar yürütmeye çalışan ancak başarısızlığa uğrayan şirketler, kendi bölgelerine uyum sağlayamadıkları için başarısız oluyorlar.

Şirketin altyapı durumu hakkında konuşan Ardoino, şu anki durumun gayet iyi olduğunu belirtti. Ardoino, şirketin altyapısını sektördeki gelişmeler doğrultusunda iyileştirdiğini ve bu durumdan hem şirketin hem de sektörün faydalandığını vurguladı.

Bitfinex bundan iki yıl gibi bir süre önce hack saldırısına uğramıştı. Ardoino, o dönemlerden bahsetti ve şirketteki ekibin o hack saldırısına rağmen birbirine kenetlenmeyi başarabildiğini söyledi. Ardoino’ya göre Bitfinex’te çalışan ekip, boyut olarak diğer borsa ekiplerine göre çok daha küçük. Ancak Bitfinex’in ekibi buna rağmen büyük işler başarıyor.

Şirketin önümüzdeki aylarda ne gibi adımlar atacağı hakkında da konuşan Ardoino, Bitfinex’in birkaç farklı planı olduğundan bahsetti. Ardoino, katıldığı zirvede şu açıklamayı yaptı:

“Önümüzdeki ay duyuracağımız 5, 6 tane büyük proje var. Bu projeler, müşteri deneyimini geliştirecek ve daha şeffaf hale getirecek.”

Ardoino, şirketin duyuracağı bu projelerle birlikte platformu kullanmanın çok daha kolay bir hale geleceğini de belirtti.

Ethfinex’in durumu hakkında yorumlarda bulunan Ardoino, platformun düzgün halde çalışabilmesini sağlamak için epey fazla çaba harcandığını söyledi. Ardoino ayrıca bu platformu kullanan kişilerin, kendi paraları üstünde mutlak kontrole sahip olduklarını vurguladı.

Bitfinex CTO’sundan Açıklama: ‘Önümüzdeki Ay Büyük Projelerle Geliyoruz’ isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitfinex CTO’sundan Açıklama: ‘Önümüzdeki Ay Büyük Projelerle Geliyoruz’ - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Güney Kore Hükümeti Kripto Para Sektöründeki Şirketlere Ağır Bir Darbe İndirdi Henry Ford’dan tam 100 yıl önce Bitcoin’i akla getiren sözler Kripto Pazarlarında Kırmızı Alarm Sektör Devlerinden Bitcoin ve Kripto Tahminleri, Ethereum’daki Son Gelişmeler, Ripple Yetkilisinin Kripto Yorumu: Öne Çıkan: TRON, BCH, LTC, Dash ve DOGE Haberleri Bitcoin dolandırıcıları kimleri hedefliyor? Bitcoin 20 Bin Dolar Olacak Mı?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır