Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin 4 Bin Dolar Seviyesini Geçti, Piyasa Yeşile Büründü

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin 4 Bin Dolar Seviyesini Geçti, Piyasa Yeşile Büründü
Bitcoin 4 Bin Dolar Seviyesini Geçti, Piyasa Yeşile Büründü

2/2


2/2


Kripto para piyasasının bir kısmı an itibariyle yeşile bürünmüş durumda. Piyasanın en büyük koinlerinin büyük bir kısmı küçük çaplı da olsa artışlar görüyor.

Bitcoin son 24 saat içerisinde yaşadığı artış sayesinde 4 bin dolar seviyesini aşmayı başardı. Coin360 verilerine göre Bitcoin’in bu artışı, piyasadaki diğer koinlerin artışını da tetikledi.


Kaynak: Coin360
Kripto para piyasasının en büyük koini olan Bitcoin an itibariyle 4 bin dolar seviyesini aşmış durumda. Son 24 saat içerisinde yaklaşık yüzde 5 oranında artış gören Bitcoin, geçtiğimiz hafta boyunca 4 bin dolar seviyesine ulaşmaya çalıştı ve bunu sonunda başardı. Geçtiğimiz haftanın başında 3 bin 800 dolar seviyesinde olan Bitcoin, an itibariyle 4 bin 26 dolar gibi bir fiyata sahip.

Piyasa değerine baktığımız zaman Bitcoin’in ardından Ethereum‘un geldiğini görüyoruz. Ethereum ile piyasanın en büyük üçüncü koini olan XRP arasındaki fark ise git gide azalıyor. Ethereum’un anlık piyasa değeri 15.9 milyar dolar, Ripple’ın ise 15 milyar dolar.

Ethereum’un son 24 saat içerisindeki performansının pek parlak olduğunu söyleyemiyoruz. Yüzde 1 oranında düşüş yaşayıp kırmızı bir renge bürünen Ethereum, an itibariyle 152 dolardan satışa sunuluyor.

Bundan bir süre önce pozisyonunu Ethereum’a kaptırarak üçüncülüğe gerileyen XRP, an itibariyle 0.36 dolardan satılıyor. XRP son 24 saatlik süre zarfı içerisinde yaklaşık yüzde 2 oranında artış yaşadı.

Diğer kripto paralara genel bir bakış attığımızda ise NEO’nun yüzde 10, Stellar’ın yaklaşık yüzde 7, Zcash’in ise yüzde 4.5 oranında artış yaşadığını görebiliyoruz.

Bitcoin 4 Bin Dolar Seviyesini Geçti, Piyasa Yeşile Büründü isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin 4 Bin Dolar Seviyesini Geçti, Piyasa Yeşile Büründü - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Üçüncü Günde de Düşüş Yaşadı ABD, 20 Bitcoin adresini kara listeye aldı Ethereum 100 Doların Üzerine Çıkamıyor: Peki Buna Sebep Ne? Bitcoin Fiyat Analizi: BTC/USD Düzeltme Hareketi Tamamladı mı? ABD Gümrük Yetkilisi: ‘Kripto Para-İtibari Para Dönüşümü Yapmak Suçlular İçin Riskli’ Menkul Kıymet Borsası Kurucusu: Kimse Menkul Kıymet Tokenlerini Satın Almıyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır