Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin 3.340 Dolar!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin 3.340 Dolar!
Bitcoin 3.340 Dolar!

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin beklenenden daha fazla düşüş yaşadı ve 3.500 dolar seviyesinin hemen ardından 3.340 dolar seviyesine düştü. Bir süredir düşmesi beklenen ancak ne zaman düşecek olduğu konusunda merak uyandıran Bitcoin, gün içerisinde yaşadığı 400 dolarlık düşüş sonrasında ise 3.340 dolar seviyesine düşmüş oldu. 24 saat önceden düşecek olduğunu hissettirmeye başlayan kripto para birimi Bitcoin, 3.340 dolar seviyesine düşerken, beraberinde diğer kripto para birimlerini de getirdi. Bitcoin Cash hard forkuna bağlı olduğundan öte artık yatırımcılar ve piyasa ortamındaki yaşananlar dolayısı ile düştüğü tahmin edilen Bitcoin’in bugün yaşamış olduğu düşüşlerin etkisinin çok fazla olduğu ve gelecek günlerde fiyat düşüşlerinin devam etmesi durumunda yatırımcılar açısından daha fazla satış sonucu 1.000 dolarlık dip fiyat beklentisine de gerileyebilecek olduğu tartışması başladı.

Bitcoin 3.000 Dolar Olacak Mı?
Bitcoin fiyatındaki bir sonraki hedef olan 3.000 dolar hedefi ise henüz daha gerçekleşmedi. Bugün 3.340 dolar seviyesinden 3.000 dolara düşebilecek olduğu endişesi yaşatan kripto para biriminin gelecek 3 hafta içerisinde ise 2.500 dolar ve daha düşük fiyata düşmeyecek olduğunun bir hiçbir garantisi yok.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin 3.340 Dolar! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Mozilla Firefox Kullanıcıları İstenmeyen Kripto Para Yazılımlarını Engelleyebilecekler Hacker’lardan el koyduğu Bitcoin’le dünyanın en zengin ikinci ülkesi oluyor İşte Bitcoin fiyatının yönünü tayin eden 3 gerçekçi tahmin Brezilya’dan Kripto Para Hamlesi Güney Kore’de Bitcoin’in vergi oranı netleşiyor Wall Street Eski Brokerı, FED’in Para Politikasının Bitcoin’e Olan Etkisi ile İlgili Konuştu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır