Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Apple’ın Kurucu Ortağı Steve Wozniak Bitcoin’i “dijital altın” Olarak Adlandırıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Apple’ın Kurucu Ortağı Steve Wozniak Bitcoin’i “dijital altın” Olarak Adlandırıyor
Apple’ın Kurucu Ortağı Steve Wozniak Bitcoin’i “dijital altın” Olarak Adlandırıyor

© Reuters.  © Reuters.

Steve Wozniak Bitcoin’i “dijital altın” olarak adlandırıyor. Los Angeles’taki Crypto Invest Summit’e katılan Apple’ın kurucu ortağı Steve Wozniak, Bitcoin, kripto para birimi ve Blockchain platformunun, onun bilgisayar dünyasındaki ilk günlerini hatırlattığını söyledi.

Steve Wozniak Bitcoin’i “dijital altın” Olarak Adlandırıyor.Steve Wozniak Bitcoin’i “dijital altın” olarak adlandırdı. Blockchain teknolojisine hayran kaldığını söyledi. Steve Wozniak, şöyle devam etti:

Bitcoin’in altın gibi değerli olduğunu düşünüyorum. Ve ifade edildiği gibi her yerde kontrol yok. Ve gerçekten işe yarıyor. İnsanlar, ilk günlerde küçük bilgisayarlar hakkında da bundan birşey olmaz demişti. Büyük şirketler buna yatırım yapmaz diye düşünmüşlerdi. Şirketim Hewlett Packard beni beş kez reddetmişti.

Steve Wozniak Bitcoin’i çok önemsediğini belirtti. Gelecekte daha da büyüyeceğini belirterek sözlerini şöyle sürdürdü.

Bitcoin gerçekten dikkatimizin hangi Blockchainde olabileceğini gösterdi. Tüm avantajlar var çünkü hiçbir yaratıcı yok, sahip yok, burada hiçbir şirket yok, merkezi kontrol yok. Bu durum bizlerin de dikkatini çekiyor. Dünyada gittiğim her yerde, yaşantısında farklı uygulamalar geliştiren çok sayıda insana rastlıyorum. Şunu belirtmek isterim ki yaşamın içerisinde olan herşey Blockchain teknolojisinde olacak.

Apple (NASDAQ:AAPL) şirketi özellikle son 10 yılda dünyaya damgasını vurmuş çok önemli bir şirket. Kurucu ortağı Steve Wozniak Bitcoin’i bu şekilde değerlendirmesi önemli. Gelecekte daha çok adından söz ettirecek olan Bitcoin’in ve kripto paraların artık hayatımızın bir parçası haline geleceğini unutmamalıyız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Apple’ın Kurucu Ortağı Steve Wozniak Bitcoin’i “dijital altın” Olarak Adlandırıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İşte Kripto Kârınızı Katlamanızı Sağlayacak Altın Kurallar İsviçre’de, Kara Para Aklanmasının Önlenmesine Yönelik Bir Standart Yayınlandı Özbekistan’ın Başkenti Taşkent, Blockchain ile Telif Haklarını Koruma Altına Alacak On Binlerce Bitcoin (BTC) Taşındı! BAE’deki Kripto Para Borsası Resmi Lisans İçin Ön Onay Aldı Önceki iki tahmini doğru çıktı: Anonim analistin Bitcoin kehaneti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır