Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin 250 Bin Dolar Olacak Diyen Tim Draper: Hükümetler Beni Şaşırttı, Daha İyi Kurallar Bekliyordum

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin 250 Bin Dolar Olacak Diyen Tim Draper: Hükümetler Beni Şaşırttı, Daha İyi Kurallar Bekliyordum
Bitcoin 250 Bin Dolar Olacak Diyen Tim Draper: Hükümetler Beni Şaşırttı, Daha İyi Kurallar BekliyordumForbes’a bir röportaj veren Bitcoin yatırımcısı Tim Draper, enteresan açıklamalar yaptı. 2022’de Bitcoin’in 250 bin dolar olacağı yönünde tahminin arkasında olduğunu belirten Draper, şunları söyledi:

”Bitcoin’in etrafındaki tüm gelişmelere bir bakın. Blockchain tarafında da enteresan şeyler yaşanıyor. Bana kalırsa artık birçok şirket için kripto para ile iş yapmak önemli bir alternatif haline geldi ve herkes bunun bir yolunu alıyor. Bundan ötürü önümüzdeki üç dört yıl içinde fiyatta büyük bir artış bekliyorum ve dediklerimin arkasındayım.”

Bitcoin ve kripto para piyasalarının yaşadığı ciddi düşüşe rağmen, sektörün toparlayacağına olan inancını bir kez daha yineleyen Draper, sabır gösterilmesi halinde işlerin yeniden yoluna gireceğini ifade etti.

Draper, ayrıca hükümetlerin düzenlemeleri ile ilgili de konuşurken, şunları söyledi:

”Açıkçası hükümetlerin bu tarz teknolojik inovasyonlara kapıyı tamamen kapatacağını düşünmüyordum. Basit ve sade birkaç kural koyulacağı fikrindeydim. Ancak görülen o ki, bazı eski kafalı bankacılar ve lobiciler, bu tarz faaliyetleri baltamak istiyor. Bana kalırsa birçok hükümet önümüzdeki yıllarda, bu değişimi nasıl yönettikleri konusunda sorguya tutulacak ve bununla hatırlanacaklar. 2022 yılına geldiğimizde kimsenin ağzından kripto para ya da blockchain kelimesini inovasyon amaçlı duyacağımızı hiç zannetmiyorum çünkü artık kripto paralar ve Blockchain teknolojisi, o yıllarda tamamen hayatımızın içinde ve bize entegre olacak. O yüzden Bitcoin mi Blockchain mi tarzı garip tartışmaların da son bulacağını düşünüyorum.”

Bitcoin 250 Bin Dolar Olacak Diyen Tim Draper: Hükümetler Beni Şaşırttı, Daha İyi Kurallar Bekliyordum isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin 250 Bin Dolar Olacak Diyen Tim Draper: Hükümetler Beni Şaşırttı, Daha İyi Kurallar Bekliyordum - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kaspersky Labs yeni Bitcoin ve kripto para raporunu yayınladı Kongre üyeleri: Kripto paralar için SEC kriterleri demode! Satoshi Olduğunu İddia Eden Craig Wright, Bitcoin Cash ile İlgili Konuştu Rusya Bitcoin Alacak mı? Yetkiliden Açıklama Geldi TAAR Metriği, Bitcoin’in Şimdi Nasıl Hareket Edeceğini Gösteriyor Vitalik Buterin’den Güney Kore’ye çarpıcı Bitcoin açıklaması

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır