Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin 100 Dolar Kazanırsa 4.000 Doları Geçmiş Olacak!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin 100 Dolar Kazanırsa 4.000 Doları Geçmiş Olacak!
Bitcoin 100 Dolar Kazanırsa 4.000 Doları Geçmiş Olacak!

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin fiyatının gün içerisinde 3.800 doları geçmesi ile birlikte 3.900 doları görmesi yatırımcıların gün içerisindeki taleplerinde artışa sebep oldu. Bitcoin piyasa hacminin 68 milyar dolara yakınlaşması ile birlikte, fiyatındaki yükselişler aynı zamanda oldu.

Bitcoin 3.900 dolar seviyesini geçmenin ötesinde 4.000 dolara yaklaşırken, yatırımcılar 4.000 doları psikolojik bir alım sınırı olarak görüyorlar ve 4.000 dolar seviyesinin altından alım yapılmasının güvenilir olmadığını ve çok riskli olduğunu savunmaktalar. Bitcoin Cash hard forkunun ardından düşüş yaşayan piyasalar, tekrar 2 gündür değer kazanmaya başlarken, yatırımcıları üzen ise piyasada henüz Bitcoin’in 20 bin dolar rekorunu 1 yılı aşkın süredir geçememiş olmasından kaynaklı.

4.000 dolar güven nispeten güven veriyor
4.000 dolar seviyesinin nispeten güven verici seviye olarak değerlendirilmesinin sebebi dip fiyat beklentisini bitirmesinden kaynaklı. Dip fiyatın riskli bir beklenti olduğunu düşünen yatırımcılar, bu dönemde alım yapılmasının dip fiyatı görebilecek olduğu endişesinden doğan ”alım yapılacak seviye değil” düşüncesini tetikleyen bir seviye olduğunu, 4.000 dolar ve 4.500 dolar arasındaki fiyat dengesinin ise yatırımcılara psikolojik olarak düşük fiyattan alım yapılabilecek bir seviye olarak geldiğini gösteriyor.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin 100 Dolar Kazanırsa 4.000 Doları Geçmiş Olacak! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Stellar 22% oranında düştü Dogecoin kritik destek seviyesine dayandı – Alım için uygun zaman mı? Ripple’dan biyometrik siber güvenlik girişimine destek Facebook’un kripto parası “GlobalCoin” 2020’de piyasaya sürülüyor Holochain Nasıl Satın Alınır? 4 Adımda HOT Satın Alma Rehberi Forbes’e yazdı: Wall Street emektarından Facebook’un kripto parası için 6 tahmin

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır