Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin 1 Haftanın En Düşük Seviyesine Yakın

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin 1 Haftanın En Düşük Seviyesine Yakın
Bitcoin 1 Haftanın En Düşük Seviyesine Yakın

© Reuters.  © Reuters.

Investing.com – Bitcoin fiyatları Çarşamba günü yatırım dünyasındaki eleştirilerin etkisiyle destek bulmakta zorlanıyor.

Bitcoin son 24 saatte 1,35% artışla 9.273,80 dolara ulaştı. Dünyanın en büyük kripto parası bu hafta içinde 10 bin dolara yaklaştıktan sonra piyasa hacminin 5,9%’unu kaybetti.

Çarşamba günü Bitcoin, gün içinde 8.980,10 dolar ile 2 Mayıs’tan beri en düşük seviyesine geriledi.

Aşağı yönlü hareket, milyarder yatırımcı Warren Buffett, teknoloji sektörünün ileri gelenlerinden Bill Gates ve Wall Street analisti Nick Colas tarafından gelen eleştirilerin ardından gerçekleşti.

Buffet ve Gates, dijital paraların yatırım aracı olarak akılsızca bir yol olduğunu ifade ederken Colas, kripto paralara olan ilginin azaldığına dikkat çekti.

Ethereum 1,2% artışla 746,13 dolara yükseldi. Ripple 1,1% düşüşle 0,79618 dolara gerilerken Bitcoin Cash 1,3% düşüşle 1.559,61 dolara geriledi.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin 1 Haftanın En Düşük Seviyesine Yakın - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kriptolar Düşüşte, Madencilik Ekipmanına Olan Talebin Zayıfladığı Öngörülüyor Binance’den Çin Araştırması Alex Krüger: “Bitcoin’in düşüşü, altcoin sezonunun habercisi” Thomas Lee: Bitcoin’in 200 Günlük Hareketli Ortalamanın Üzerindeki Hareketi Büyük Avantaj Dev Kripto Para Borsası ABD’li Kullanıcılara Kapısını Kapatıyor! Şant Manukyan: Bitcoin, 9700’ü kırarsa “yargı günü”ne doğru ilerleyecek

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır