Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin 1 Haftanın En Düşük Seviyesine Yakın

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin 1 Haftanın En Düşük Seviyesine Yakın
Bitcoin 1 Haftanın En Düşük Seviyesine Yakın

© Reuters.  © Reuters.

Investing.com – Bitcoin fiyatları Çarşamba günü yatırım dünyasındaki eleştirilerin etkisiyle destek bulmakta zorlanıyor.

Bitcoin son 24 saatte 1,35% artışla 9.273,80 dolara ulaştı. Dünyanın en büyük kripto parası bu hafta içinde 10 bin dolara yaklaştıktan sonra piyasa hacminin 5,9%’unu kaybetti.

Çarşamba günü Bitcoin, gün içinde 8.980,10 dolar ile 2 Mayıs’tan beri en düşük seviyesine geriledi.

Aşağı yönlü hareket, milyarder yatırımcı Warren Buffett, teknoloji sektörünün ileri gelenlerinden Bill Gates ve Wall Street analisti Nick Colas tarafından gelen eleştirilerin ardından gerçekleşti.

Buffet ve Gates, dijital paraların yatırım aracı olarak akılsızca bir yol olduğunu ifade ederken Colas, kripto paralara olan ilginin azaldığına dikkat çekti.

Ethereum 1,2% artışla 746,13 dolara yükseldi. Ripple 1,1% düşüşle 0,79618 dolara gerilerken Bitcoin Cash 1,3% düşüşle 1.559,61 dolara geriledi.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin 1 Haftanın En Düşük Seviyesine Yakın - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin, Boğa Faktörlerin Artmasıyla 2018’in Tüm Kaybını Silmeye Yaklaştı İsrail’de Kripto Para Borsasının Lehine Mahkeme Kararı Cambridge Akademisyenleri Çalıntı Bitcoinleri Takip Etmenin Yolunu Buldular JP Morgan Yöneticisi: Kripto Para Girişimleri Er ya da Geç Para Transferi İçin Bankalara İhtiyaç Duyacak Bitmain’den NBA Takımına Sponsorluk ve Teksas Ekonomisine 500 Milyon Dolarlık Yatırım! Binance ”Kurumsal Düzeyde” Araştırmalar Yapabilmek İçin, Yeni Araştırma Departmanı Kuruyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır