Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance’den İçerik Üretim Platformuna Milyon Dolarlık Yatırım

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance’den İçerik Üretim Platformuna Milyon Dolarlık Yatırım
Binance’den İçerik Üretim Platformuna Milyon Dolarlık YatırımDijital medya şirketi olan Contentos, dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’den yatırım almayı başardı. İki şirket de yatırımın net olarak ne kadar olduğu ile ilgili bir bilgi vermese de, Contentos tarafından yapılan yazılı basın açıklamasında bu rakamın milyon dolarlar olduğu ifade edildi.

Bu yıl başında Mick Tsai tarafından kurulan platform, Blockchain teknolojisinin You Tube’u olmayı kendine misyon edinmiş durumda. Özellikle You Tube ve içerik üreticilerinin yaşadığı sorunları göz önüne alarak bunlara bir çözüm getirmeyi amaçlayan platform; içerik üreticilerine daha şeffaf ve adil bir ödeme düzeni getirmeyi planlıyor.

Merkezi olmayan bir sisteme sahip olan ve kullanıcılar ile içerik üreticilerinin direkt olarak temasa geçmesini hedefleyen platformun başarabilecekleri de merakla bekleniyor. Özellikle medya çevrelerinde otoriteler, Contentos’un merkezi olmayan modelinin ne tarz bir başarı yakalayacağını merakla takip edeceklerini belirtiyor.

Platforma ciddi bir yatırım yapan Binance ise, platforma olan inancını ortaya koymuş oldu. Bir açıklama yapan Binance iştiraki Binance Labs biriminin şefi Ella Zhang, Contentos’a övgüler yağdırırken, şunları söyledi:

”Blockchain teknolojisinin gerçek kullanım alanlarını yakalayan ve bu yönde projeler geliştiren şirketleri bulmaya çalışıyoruz ve bunun için dünyanın dört bir yanını tarıyoruz. Contentos ekibinin içerik üretimi konusunda net planları var ve sektörün yaşadığı sorunları çözebilmek için sıkı bir çalışmanın içerisindeler. Bu net yol haritası da, bizleri oldukça etkiledi.”

Binance’den İçerik Üretim Platformuna Milyon Dolarlık Yatırım isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance’den İçerik Üretim Platformuna Milyon Dolarlık Yatırım - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Cardano 11% oranında geriledi Ünlü analistten Litecoin fiyatı için kritik uyarı Neden Altcoin’ler Bitcoin’den Daha Hızlı Düşüyor Google Blockchain Teknolojisi İle Yaşantımıza Daha Yakın Olacak Bitcoin ve Ripple Dolarla Yarışıyor World Payments Report: ‘DLT Finans Piyasalarındaki Yükü Kaldıramıyor’

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır