Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple’ın Kurucusu Larsen: ‘Silikon Vadisi Treni Çoktan Kaçırdı’

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple’ın Kurucusu Larsen: ‘Silikon Vadisi Treni Çoktan Kaçırdı’
Ripple’ın Kurucusu Larsen: ‘Silikon Vadisi Treni Çoktan Kaçırdı’Ripple‘ın kurucu ortaklarından olan Chris Larsen, Money 2020 etkinliğine katıldı ve günümüz teknoloji dünyası hakkında birbirinden farklı açıklamalarda bulundu

Money 2020 Etkinliği

Ripple’ın kurucu ortaklarından olan Chris Larsen, katıldığı etkinlikte Core Innovation Capital’ın kurucusu olan Arjan Schütte ile sohbet etti ve ilginç yorumlarda bulundu.

Ödeme, fintech ve finansal hizmet gibi sektörlerden kişilerin katıldığı Money 2020 etkinliğinde boy gösteren Larsen, bu gibi sektörlerin mevcut ve gelecekteki durumları hakkında konuştu.

Günümüzdeki teknoloji startuplarının durumları hakkında konuşan Larsen, Silikon Vadisi’ndeki şirketlere de değindi. Teknoloji dünyasındaki gelişmelerle birlikte ortaya çıkan olumsuzlukları tabir etmek için kullanılan ‘techlash’ diye bir terim var. Larsen, bu terimin aslında düpedüz gerçekliği yansıttığını düşünüyor.

“Ortada bir techlash olduğu kesin. Silikon Vadisi treni çoktan kaçırdı. Çok hızlı gelişip çok fazla şeye zarar verdiler ve yaptıklarının sonuçlarını umursamadılar. FinTech’in sorun yaşadığı nokta bu. Teknoloji artık hayatımızın her alanına girmiş durumda ve insanlar bundan korkuyorlar.”

Teknolojilerin olumsuz yönlerinden bahseden Larsen, Blockchain’e de değindi. Larsen’e göre Blockchain teknolojisi, hala insanların kafasındaki olumsuz kripto para algısını yıkabilmiş değil. Larsen, bu alanda doğru ve iyi bir şeyler yapmaya çalışan şirketlere örnek olarak Ripple’ı gösterdi.

Larsen, haklarında her ne kadar olumsuz bir algı olsa da kripto paraların zaman içerisinde finans sektörünü olumlu yönde etkileyeceklerine inanıyor. Larsen’e göre kripto paralar gelişirken ve yayılırken, Ripple da bu gelişimi desteklemeye devam edecek.

Ripple’ın Kurucusu Larsen: ‘Silikon Vadisi Treni Çoktan Kaçırdı’ isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple’ın Kurucusu Larsen: ‘Silikon Vadisi Treni Çoktan Kaçırdı’ - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Para Destekli Brave İnternet Tarayıcısı, Google Olayından Sonra İnanılmaz Büyüme Kaydetti Yeni IPO Başvurusu, Kripto Para Madencilik Firması Ebang’ın ‘Ciddi’ Kâr Kaybı Yaşadığını Gösteriyor Ripple’ın Ünlü İsmi Blockchain Firmasından Ayrıldı! Blockchain Şirketlerine Bağlı Yeni Bir ETF Oluşturuluyor Bitcoin 6.000 dolar destek noktası tamamen silindi Wall Street analistinden uzun bir aradan sonra yeni Bitcoin tahmini

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır