Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance Yeni Blockchain Tabanlı Bağış Sitesini Tanıttı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance Yeni Blockchain Tabanlı Bağış Sitesini Tanıttı
Binance Yeni Blockchain Tabanlı Bağış Sitesini Tanıttı26 Ekim Cuma günü Binance bloğunda açıklanan bir duyuruya göre, dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in kurduğu bir sosyal proje olan Blockchain Charity Foundation (BCF), blockhain tabanlı bir bağış ve yardım amaçlı internet sayfasını tanıttı.

Yardım projesi aslında daha önce 24 Ekim tarihinde Birleşmiş Milletler tarafından Cenevre‘de düzenlenen Dünya Yatırım Forumunda duyurulmuştu.

Foruma katılan isimlerden birisi olan Binance CEO’su CZ, Blockchain ağlarının sürdürülebilir gelişimi isimli panele katıldı ve orada bir konuşma gerçekleştirdi. CZ ilk olarak Binance’in bütün işlemsel ücretleri yeni BCF blockchain internet sayfasına aktaracağını ve bütün bağışların da direkt olarak ihtiyacı olan kişilere aktarılacağını ifade etti. CZ bunu yanı sıra blockchain teknolojisinin özellikle bağış ve yardım toplama sektöründe şeffaflığı arttıracağını da vurguladı.

Binance platformunun yaptığı duyuruya göre BCF yeni tanıttığı internet sayfasını ilk olarak Doğu Uganda içerisindeki toprak kayması ve sel kurbanlarına yardım için kullanacak. Binance bundan önce de bir kripto para birimi projesi olan Tron‘un kendilerine 3 milyon dolarlık bağışta bulunduğunu açıklamıştı.

Blockchain Charity Foundation daha önceden bir internet sitesine sahip değildi ve platforma yapılan bağışlar sadece listeleme ücretlerinden aktarılıyor veya direkt olarak birileriyle iletişime geçilerek yapılıyordu. Yeni sitenin yürürlüğe girmesi ile isteyen kişiler istediği an siteden bağış yapabilecek.

Binance Yeni Blockchain Tabanlı Bağış Sitesini Tanıttı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance Yeni Blockchain Tabanlı Bağış Sitesini Tanıttı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Düşen Bitcoin’e bir tekme de SEC’ten! Bitcoin Fiyatında Beklentiler Yüksek Robinhood Kripto Para Uygulaması Sırrını Açıkladı – Olay Tasarımda Yatırım Şirketi CEO’su Ethereum’a Sahip Çıktı: Gerçek Hayatta Kullanılan Tek Kripto Para Ethereum’dur Flaş kripto para haberleri: Twitter CEO’sunun Bitcoin varlığı, IOTA testneti,  XRP, Ethereum, TRON, Litecoin ve daha fazlası Çin: En Fazla Blockchain Projesine Ev Sahipliği Yapan Ülke

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır