Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Piyasası Tekrar Yükselişe Geçti! Top 100’ün Lideri İse NANO

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Piyasası Tekrar Yükselişe Geçti! Top 100’ün Lideri İse NANO
Kripto Piyasası Tekrar Yükselişe Geçti! Top 100’ün Lideri İse NANO

© Reuters.  © Reuters.

Kripto para piyasası çok zorlu geçen bir Eylül ayı başlangıcından sonra, tekrar yeşillenme sembolleri vermeye başladı. Ağustos‘un ortalarından itibaren yükselişe geçen piyasa ve Bitcoin, Eylül’ün araya girmesi ile kızıla boyanmıştı. Bitcoin ciddi bir artış sonrası, ilk olarak Goldman Sachs (NYSE:GS) daha sonra da olayların manipülatif şekilde devam ettirilmesi yüzünden, 6,300 dolara kadar gerilese de, iki gündür yeşil bir tablo çizmekte.

Alt koinler de lider kripto para biriminin izinden gitti ve basın saatine göre Tether hariç ilk 10 içerisindeki bütün kripto para birimleri artış gösterdi. Son günlerin en çok kan kaybeden alt koini Ethereum da en çok yükseliş yaşayanlar arasında. ETH basın saatine göre %12’lik bir artış ile, 194 dolarlık birim fiyattan işlem görüyor.

XRP %6, BCH %5, EOS %4, Stellar %8 ve yine ETH ile en çok düşüş yaşayanlardan birisi olan Litecoin de %11,16’lık bir artış yakaladı. Litecoin son 12 ayın en düşük seviyesi olan 50 doların altına kadar geriledikten sonra, şu sıralar 53 dolardan işlem görmekte. Piyasa hacmine göre Top 100 arasında yer alan kripto para birimlerinin en çok artış yaşayanı ise, basın saatine göre NANO. 28. sırada yer alan kripto para birimi, tam olarak %36.66’lık bir artış ile, 2.27 dolardan işlem görüyor.

Onun yanı sıra VeChain, NEM, NEO, TRON, Monero da en çok yükseliş yakalayan kripto para birimleri arasında.

Kripto Piyasası Tekrar Yükselişe Geçti! Top 100’ün Lideri İse NANO isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Piyasası Tekrar Yükselişe Geçti! Top 100’ün Lideri İse NANO - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Grayscale’a Göre Bitcoin, Altının Yerini Alacak ABD Hükümetinin Kapanması, Kripto Para Piyasasını da Kötü Etkilemekte OKEx Yöneticisi: Bitcoin 20.000 Dolarlık Rekoru Geçecek! Bitcoin Yeniden Hareketlenmeye Başladı – 5.400 Dolar Seviyesi Aşılacak Mı? Japonya’nın Düzenlediği Uluslararası Regülasyonlar Toplantısı, Hayli Verimli Geçti CEX.IO, Artık Müşterilerinin Kimlik Verilerini İsteyecek

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır