Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance Merkeziyetsiz Borsa için Kendi Blok Zincirini Geliştiriyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance Merkeziyetsiz Borsa için Kendi Blok Zincirini Geliştiriyor
Binance Merkeziyetsiz Borsa için Kendi Blok Zincirini Geliştiriyor

© Reuters.  Binance Merkeziyetsiz Borsa için Kendi Blok Zincirini Geliştiriyor© Reuters. Binance Merkeziyetsiz Borsa için Kendi Blok Zincirini Geliştiriyor

Ticaret hacmine göre en büyük kripto para exchange platformu olan Binance, 13 Mart’ta yaptığı açıklamada, yeni bir ademi merkeziyetçi exchange platformu yaratmak için resmi olarak bir blockchain geliştirdiğini açıkladı.

Binance’ın “merkezileştirilmiş borsaların yakın gelecekte bir arada olacağı” vizyonu, Blockchain varlıklarının aktarımı ve ticareti için kullanılacak Binance Zincirini geliştirmeleri için ilham kaynağı oldu. Bu hareket aynı zamanda, kripto para birimini bir şirketten çok topluma dönüştürme yönüne çevirecek.

“Yüksek kaliteli blokchain projelerini sürekli desteklemenin, bu sektörü geliştirmenin en iyi yolu olduğuna inanıyoruz. Beyaz kağıtta yaptığımız gibi bu bölümü geliştirmeye devam edeceğiz. ” denildi.

Yeni Blockchain ayrıca kendi Blockchain ana ağında, Binance’in kendi kripto parası olan Binance Coin (BNB) ‘ye de ev sahipliği yapacak.

Merkezi olmayan bir exchange, müşterinin fonlarını elinde bulunduran üçüncü taraf bir hizmete dayanmadığı için merkezi bir platformdan farklı. Kullanıcılar, merkezi bir sunucuya ihtiyaç duymadan diğer kullanıcılarla işlem yapabilirler ve hesaplarının gözetimine sahip merkezi bir otorite olmaz. Böylece daha güvenli ve daha anonim işlemler yapılabilir.

Merkezi olmayan exchange platformları, Waves DEX, BitShares, NXT, CounterParty gibi platformlar, hali hazırda bir süredir hizmet veriyorlar.

Binance’ın ademi merkeziyetle ilgili açıklaması, “7 Mart’ta hack girişiminden sorumlu bilgisayar korsanlarının kanun karşısına çıkması için bilgi sağlayabilecek herkese 250.000 dolar eşdeğer bir ödül verileceği” açıklamasından bir gün sonra yapıldı.

Binance Merkeziyetsiz Borsa için Kendi Blok Zincirini Geliştiriyor isimli makale ilk olarak CoinAdam sitesinde yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance Merkeziyetsiz Borsa için Kendi Blok Zincirini Geliştiriyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Para Piyasasının Top 10’u Değişmeye Devam Ediyor – Cardano Yerini Tron’a Bıraktı Ünlü Danışmandan Ethereum Classic Yorumu Andreas Antonopoulos: ”Bitcoin’i Kullanarak Kahve Alamıyorum, BTC’nin Buna İhtiyacı Var” Çin Devlet Medyası Bitcoin’i 1,4 milyar insana manşet yaptı Huobi Canada Yetkilisi Ross Zhang: DEX İşlem Oranları Günlük Traderlar İçin İyi Değil Kenya’daki Blockchain Uzmanından Yorum: ‘Ülke Ekonomisini Tokenlaştırmalıyız’

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır