Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance Merkeziyetsiz Borsa için Kendi Blok Zincirini Geliştiriyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance Merkeziyetsiz Borsa için Kendi Blok Zincirini Geliştiriyor
Binance Merkeziyetsiz Borsa için Kendi Blok Zincirini Geliştiriyor

© Reuters.  Binance Merkeziyetsiz Borsa için Kendi Blok Zincirini Geliştiriyor© Reuters. Binance Merkeziyetsiz Borsa için Kendi Blok Zincirini Geliştiriyor

Ticaret hacmine göre en büyük kripto para exchange platformu olan Binance, 13 Mart’ta yaptığı açıklamada, yeni bir ademi merkeziyetçi exchange platformu yaratmak için resmi olarak bir blockchain geliştirdiğini açıkladı.

Binance’ın “merkezileştirilmiş borsaların yakın gelecekte bir arada olacağı” vizyonu, Blockchain varlıklarının aktarımı ve ticareti için kullanılacak Binance Zincirini geliştirmeleri için ilham kaynağı oldu. Bu hareket aynı zamanda, kripto para birimini bir şirketten çok topluma dönüştürme yönüne çevirecek.

“Yüksek kaliteli blokchain projelerini sürekli desteklemenin, bu sektörü geliştirmenin en iyi yolu olduğuna inanıyoruz. Beyaz kağıtta yaptığımız gibi bu bölümü geliştirmeye devam edeceğiz. ” denildi.

Yeni Blockchain ayrıca kendi Blockchain ana ağında, Binance’in kendi kripto parası olan Binance Coin (BNB) ‘ye de ev sahipliği yapacak.

Merkezi olmayan bir exchange, müşterinin fonlarını elinde bulunduran üçüncü taraf bir hizmete dayanmadığı için merkezi bir platformdan farklı. Kullanıcılar, merkezi bir sunucuya ihtiyaç duymadan diğer kullanıcılarla işlem yapabilirler ve hesaplarının gözetimine sahip merkezi bir otorite olmaz. Böylece daha güvenli ve daha anonim işlemler yapılabilir.

Merkezi olmayan exchange platformları, Waves DEX, BitShares, NXT, CounterParty gibi platformlar, hali hazırda bir süredir hizmet veriyorlar.

Binance’ın ademi merkeziyetle ilgili açıklaması, “7 Mart’ta hack girişiminden sorumlu bilgisayar korsanlarının kanun karşısına çıkması için bilgi sağlayabilecek herkese 250.000 dolar eşdeğer bir ödül verileceği” açıklamasından bir gün sonra yapıldı.

Binance Merkeziyetsiz Borsa için Kendi Blok Zincirini Geliştiriyor isimli makale ilk olarak CoinAdam sitesinde yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance Merkeziyetsiz Borsa için Kendi Blok Zincirini Geliştiriyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kötü Amaçlı Bitcoin Çalan Yazılım, Fortnite Oyuncularını Hedef Aldı Bankalar ‘Bir Konuda’ Bitcoin’den Çok Daha Üstün Performansa Sahip! Kenya’daki Kripto Para Kullanımı Baskılara Rağmen Artıyor Binance’den Bir Bittorrent (BTT) Hamlesi Daha Türkiye Merkezli Sikke Adlı Kripto Para Davasında Yeni Gelişme: 19 Gözaltı Nouribel Roubini: Bitcoin ve Kripto Para Birimleri Tarihteki En Büyük Balonlar ve Sahtekarlıklardır

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır