Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance İlk İtibari Para – Kripto Para Borsasını Sonunda Kullanıma Sunuyor!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance İlk İtibari Para – Kripto Para Borsasını Sonunda Kullanıma Sunuyor!
Binance İlk İtibari Para – Kripto Para Borsasını Sonunda Kullanıma Sunuyor!Dört aylık bir bekleme sonrasında, CoinMarketCap verilerine göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, kendisine ait ilk itibari para – kripto para borsası olan Binance Uganda‘yı kullanıma sunuyor. Borsa 17 Ekim Çarşamba gününden itibaren para yatırma ve çekim işlemlerine açılacak. Yapılan basın açıklamasına göre, Binance Uganda hizmet vermeye Müşterini Tanı (KYC) prosedürlerini uygulayarak başlangıç yapmayı planlıyor.

Binance Uganda Alım Satım İşlemlerine Açılıyor
Yapılan resmi açıklamaya göre, Binance ilk olarak söz konusu borsanın duyurusunu dört ay önce, 2018 yılının Haziran ayında  yapmıştı. Söz verildiği gibi Binance Uganda kullanıcıları borsanın ilk ayı süresince hiçbir komisyon ücreti ödemeyecekler. Uganda tabanlı kripto para borsası ilk olarak Uganda itibari para birimi olan Şilin ile Bitcoin ve Ethereum alım satımını destekleyecek. Ancak ilerleyen tarihlerde daha fazla itibari para ile kripto para paritesi ekleneceği düşünülüyor.

Teknik özelliklere gelince, Binance Uganda saniyede 1.4 milyon işlem yapabilme kapasitesine sahip. Borsa bunun yanı sıra 7 / 24 müşteri desteği de sağlayacak. Binance Uganda dünyanın en büyük borsasının ilk itibari para – kripto para platformu olmanın yanı sıra, aynı zamanda Afrika içerisindeki ilk Binance tabanlı kripto para borsası olma özelliğine de sahip.

Binance CEO’su Changpeng Zhao da söz konusu haberi kendi resmi Twitter hesabından duyurdu.

Binance İlk İtibari Para – Kripto Para Borsasını Sonunda Kullanıma Sunuyor! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance İlk İtibari Para – Kripto Para Borsasını Sonunda Kullanıma Sunuyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

New Yorklu genç kadın Işid’e Bitcoin göndermekten tutuklandı! Bitcoin’deki satış dalgası, 2015’e benzeyecek mi? 0x (ZRX) En Değerli Ethereum Projesi Olmaya Aday! Ripple 2019’da Kripto piyasasında ralliye liderlik edip Bitcoini geçebilir Tether’ın Ortaklık Kurduğu Deltec Bank, Para Aklamak İçin Kullanılmış Olabilir TRON’un Ardından Binance de ALS Vakfına Destek Verdi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır