Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Piyasası Ciddi Bir Düşüşten Sonra Yeniden Yeşillendi – EOS ve XRP Yükselişe Liderlik Ediyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Piyasası Ciddi Bir Düşüşten Sonra Yeniden Yeşillendi – EOS ve XRP Yükselişe Liderlik Ediyor
Kripto Para Piyasası Ciddi Bir Düşüşten Sonra Yeniden Yeşillendi – EOS ve XRP Yükselişe Liderlik Ediyor

2/2


2/2


Kripto para piyasası 30 Ekim tarihinde girdiği düşüş döngüsünden sonra, yeni aya yeni bir yükseliş ile başlangıç yaptı. Piyasa son 24 saat içerisinde 2 milyar doların üzerinde değer kazandı ve toplam hacim 206 milyar dolara yaklaştı.

30 Ekim tarihindeki düşüşten ciddi şekilde etkilenen kripto para piyasası, toplam hacim konusunda %3 civarında düşüş yaşamış ve 6 milyar dolarlık değer ortadan kaybolmuştu . 203 milyar dolara kadar gerileyen piyasaya, bugünkü yeşillenme ile tekrardan eski haline dönmeye başladı.

CoinmarketCap verilerine ve toplam piyasa hacmine göre ilk 100 arasında yer alan kripto para birimlerinin 12 tanesi hariç hepsi, yükselişe geçti. Top 10 içerisinde ise Tether dahil bütün kripto para birimleri yönünü yukarıya çevirdi. Genellikle piyasalar düştüğünde yükselen veya piyasalar çıktığında alçalan Tether bile, yükselişten payını alanlar arasında.

Basın saatine göre Bitcoin %0.90’lık bir ivmeye sahipken, %5’in üzerinde yükseliş yaşayan EOS, bir miktar düzeltme sonrası %2.71 ile değerini 5.26 dolara çıkardı. Yükseliş konusunda EOS’u takip eden XRP ise basın saatine göre %2.13 yükselme ile 0.45084 dolardan el değiştiriyor.

Top 100 içerisinde boğadan en çok faydalanan projeler arasında ise 44. sıradaki Chainlink ile 69. sıradaki Digitex yer alıyor. Chainlink basın saatine göre %14.31’lik yükselişe sahip ve 0,524830 birim fiyata ulaştı.

Kripto para piyasası son günlerde çok fazla olumlu habere tanık oluyor olsa da, fiyatlarda buna paralel bir değişim gözlenememekteydi. Bitmex CEO’su Arthur Hayes de bugün yaptığı bir açıklamada ayı piyasasının 18 ay daha devam edebileceğini vurguladı ve uyarılarda bulundu.


İlgili haber:
Ayı Piyasası 18 Ay Sürebilir Mi? Bitmex CEO’su Süreceğini Düşünüyor

Kripto Para Piyasası Ciddi Bir Düşüşten Sonra Yeniden Yeşillendi – EOS ve XRP Yükselişe Liderlik Ediyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Piyasası Ciddi Bir Düşüşten Sonra Yeniden Yeşillendi – EOS ve XRP Yükselişe Liderlik Ediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bakkt neden Bitcoin’i zıplatmadı? Analist ve uzmanlar cevaplıyor İşte Bitcoin (BTC) İçin Trilyon Dolarlık Fiyat Tahminleri İtalyan bankası küresel kriz karşısında Bitcoin satmaya başladı 118 Milyon Dolarlık Yatırım Alan Hedera Hashgraph, Ana Ağın Test Aşamasına Geçiş Yaptı Ethereum teknik açıdan kritik seviyede Kripto Para Piyasası Dinamikleri: Bitcoin, Ethereum ve XRP Fiyatı Nasıl Değişiyor?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır