Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance CEO’sundan Açıklamalar: ‘ABD’deki Düzenlemelerle İlgilenmiyoruz’

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance CEO’sundan Açıklamalar: ‘ABD’deki Düzenlemelerle İlgilenmiyoruz’
Binance CEO’sundan Açıklamalar: ‘ABD’deki Düzenlemelerle İlgilenmiyoruz’Kripto para sektörünün en büyük borsası olan Binance‘in CEO’su Changpeng Zhao, yakın zamanda bir röportaj verdi ve kripto para sektörü hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu.

Bitcoin ile 2013 yılında tanışan Zhao, bu tanışmanın tam olarak nasıl gerçekleştiğini anlattı. Zhao Bitcoin ile BTC China’nın CEO’su olan Boby Lee aracılığıyla tanıştığını belirtti. Zhao:

“Bitcoin’i keşfettiğim zaman onun geleceği şekillendireceğini hemen anladım. O yüzden kendime dedim ki ‘bu sektörde bir şeyler yapmalıyım’. Ne yapacağımı, ne edeceğimi bilmeden işimden ayrılmıştım.”

Zhao ayrıca Binance’in kuruluşu ve kripto para sektöründeki düzenlemeler hakkında da bazı yorumlar yaptı. Zhao, kendisinin düzenlemelere bakış açısının diğer pek çok bireysel yatırımcıdan farklı olduğunu düşünüyor. ABD özelinde konuşan Zhao, ABD’deki kişilerin yalnızca kendi ülkelerindeki düzenlemelere odaklandıklarını belirtti.

Zhao, Binance’in şirket olarak ABD özelindeki düzenlemelere çok yoğun bir şekilde odaklanmadığını belirtti:

“ABD haricindeki her yerle ilgileniyoruz. ABD’de Coinbase var, Gemini var, düzenlemeyle uğraşan bir yığın borsa var.”

Binance’in CEO’su, şirketin genel olarak tüm Dünya’ya hitap etmeye çalıştığını belirtti. Zhao ayrıca özellikle son zamanlarda küçük nüfuslu, kısmen küçük sayılabilecek ülkelerle ilgilenmeye başladıklarını belirtti. Zhao’ya göre bu ülkeler düzenleme açısından çok daha büyük kolaylık sağlıyorlar. Zhao’ya göre bu küçük ülkeler, kripto para sektörüne karşı atacakları olumlu adımların onlara uzun vadede ne kadar faydalı olabileceğini farkındalar.

Zhao ayrıca ABD’deki düzenlemelerin etkisini önce bir ‘yabancı’ gözüyle görmek istiyor. Zhao’ya göre önce bir köşeye çekilip, diğer borsalara ne olduğunu görmek gerekiyor:

“Bırakalım ABD’deki durumu Coinbase ve Gemini çözsün. Bu iki şirketin de kültürel bir geçmişi var, ikisi de oldukça güçlü, ikisinin de bağlantıları var. Bırakalım ilk onlar denesin.”

Binance CEO’sundan Açıklamalar: ‘ABD’deki Düzenlemelerle İlgilenmiyoruz’ isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance CEO’sundan Açıklamalar: ‘ABD’deki Düzenlemelerle İlgilenmiyoruz’ - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kanada Bankacılar Birliği, Kanada’nın Dijital Kimlik Sisteminin Blockchain Tabanlı Olması Gerektiğini Düşünüyor Bitcoin 2016’da halving (yarılama) sonrasında 10 kat artmıştı: Ya 2020 yarılaması? Rusya’nın Facebook’u Kendi Kripto Para Birimini Yaratacak Malezya’nın Maliye Bakanı: Kripto Para Regülasyonları 2019 Yılının İlk Çeyreğinde Uygulanacak SEC Başkanı’ndan ICO’lara cezai yaptırım tehdidi Bitcoin’in (BTC) Madencilik Zorluğu Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Çıktı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır