Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance CEO’su: ‘Halka Arz Planımız Yok’

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance CEO’su: ‘Halka Arz Planımız Yok’
Binance CEO’su: ‘Halka Arz Planımız Yok’

© Reuters.  © Reuters.

Önde gelen kripto para borsalarından Binance‘ın CEO’su Changpeng Zhao, bugün erken saatlerde çıkan ve firmanın halka arz (IPO) yoluna gideceğini vurgulayan dedikoduları yalanladı.

Finans Yeteneklerine ”Çok İhtiyaç Var”
Binance’ın eski bir Wall Street çalışanı olan ve girdiği çoğu firmayı IPO yoluna götüren Wei Zhou‘yu bünyesine kattığı haberinden sonra, bir çok analist Binance’ın da bu yolda ilerleyeceğini iddia etmişti. Zhou dünyanın lider kripto para borsasına geçiş yapmadan önce, Zhaopin.com ve Charm Communications firmalarında CFO olarak çalıştı ve işin sonunda iki firmayı da NYSE ve NASDAQ borsalarında halka arz yoluna götürdü. Yani Zhou’nun Wall Street piyasasında ”ilk halka arzcı” olarak bilinen bir ünü var.

Zhao ise bugün öğle saatlerinde attığı bir Tweet ile bu haberi yalanladı.

”Binance’ın herhangi bir IPO planı yok ancak bu, o tür tecrübelerin bizim yeni endüstirimizde daha az değerli olacağı anlamına gelmez. Tam aksine, bunlara (finansal yeteneklere ve önemli isimlere) çok fazla ihtiyaç var. Biz her zaman geleneksel finanstan, internete… dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir endüstriden önde gelen yetenekleri arıyoruz.”

The post Binance CEO’su: ‘Halka Arz Planımız Yok’ appeared first on Koin Bülteni.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance CEO’su: ‘Halka Arz Planımız Yok’ - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Halving’i yaklaşan Litecoin rekor seviyelere çıkıyor: Peki madencilik ne durumda? Bitcoin Eleştirmeni Roubini: “Blockchain’in Excel Sayfasından Farkı Yok!” Bitcoin Trend App Uygulaması Dolandırıcılık mı? STO’lar, Kore Kripto Para Endüstrisi İçin Çok Büyük Öneme Sahip! Binance Borsası BNB Tokenıyla Kripto Para Piyasalarını Salladı…. The Economist’ten şok eden Bitcoin yorumu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır