Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Circle CEO’su: Stabil Kripto Paralar Sektör İçin Çok Önemli

Ana Sayfa » GÜNCEL » Circle CEO’su: Stabil Kripto Paralar Sektör İçin Çok Önemli
Circle CEO’su: Stabil Kripto Paralar Sektör İçin Çok ÖnemliGoldman Sachs (NYSE:GS) tarafından da yatırım alan kripto para platformu olan Circle’ın başındaki isim olan Jeremy Allaire, EJ Insight’a verdiği röportajda USD Coin ile ilgili olarak değerlendirmeelrde bulundu.

Son dönemde sayıları giderek artan ve kendilerinin de bir yerde parçası olduğu stabil kripto para projelerine ilişkin konuşan Allaire, stabil koinlerin sektördeki birçok soruna çözüm olabileceğini iddia ederken, şunları söyledi:

”Birçok stabil kripto para projesinin çıktığını son dönemde gözlemlemek mmükün. USDT bazı yönleri ile gerçekten de tartışmaya açık bir kripto para ve hesap verilebilirliği kabul edelim ki çok düşük. Her bir USDT için bankalarında bir dolar var mı ya da yok mu, bunu kimse bilmiyor. Ancak biz, bu noktada devreye girerek güven sağlamak istiyoruz. Bizim projemiz açık kaynak kodlu ve sürekli olarak denetlenen bir proje. Bu sebeple, sektöre dinamizm katacak, son derece güvenli ve kaliteli bir stabil koin geldiğini söyleyebilirim.”

Allaire, aynı zamanda USD Coin’in gelişinin kripto para piyasalarının geneline de olumlu etki yapacağını ifade ederken, şunları söyledi:

”USD coin’in gelmesi ya da genel manada stabil kripto paraların varlığı, bu sektörün mevcudiyetinin bana kalırsa bir sonraki aşaması. Kripto para piyasaları için, stabil koinler büyük önem taşıyor. Bence, bu projeler sayesinde inovasyon da büyük artış yaşayacak. O sebeple bu tarz projelerin varlığı kripto para piyasaları için hayli olumlu.”

Circle CEO’su: Stabil Kripto Paralar Sektör İçin Çok Önemli isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Circle CEO’su: Stabil Kripto Paralar Sektör İçin Çok Önemli - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitmex Sigorta Fonu, Bitcoin Cash Ağına 1 Yıllık Yüzde 51 Saldırısının Maliyetini Karşılayabilir! EF Hutton Kripto Para Birimlerini Radarına Aldı – BCH 5 Yıldızlı Derecelendirme Aldı Overstock Yeni Bir Blockchain Şirketiyle Ortaklık Kurdu Twitter anketi: Bitcoin için Golden Cross yükseliş sinyali midir? Ethereum Artık Bir Altcoin Değil! İşte 7 Nedeni Düzeltme veya düşüş eğilimi: Litecoin, EOS, ADA, TRX fiyat analizi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır