Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance CEO’su CZ, Malta’da Konuştu: Kısa Sürede Büyümemizde Şans Faktörü de Önemli

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance CEO’su CZ, Malta’da Konuştu: Kısa Sürede Büyümemizde Şans Faktörü de Önemli
Binance CEO’su CZ, Malta’da Konuştu: Kısa Sürede Büyümemizde Şans Faktörü de ÖnemliMalta’da başlayan Delta Summit etkinliği, dün itibariyle start aldı. Sektörün önde gelen isimleri ile birlikte birçok Blockchain geliştiricisi, sosyal medya fenomeni ve alanında uzman isimlerin yer aldığı panelde, Binance’in kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao da konuşmacı olarak yer aldı.

Zhao, etkinlikte yaptığı konuşmada kripto para borsalarının geleceğine ilişkin olan fikirlerini paylaştı. Kripto para ve Blockchain sektöründe 2005 yılından bu yana aktif bir şekilde yer aldığını belirten Zhao, Binance’in bu kadar kısa bir sürede nasıl bu kadar başarılı olduğu sorusuna ise enteresan bir yanıt verdi.

Binance’in normal bir girişimken, bir anda dünyanın en büyük şirketlerinden birine dönüşmesi noktasında zamanlamanın önemine değinen Zhao, kripto paraların ciddi bir talep gördüğü dönemde sektöre giriş yaptığımız için oldukça şanslı olduğumuz söyleyebilirim, dedi.

Zhao, aynı zamanda ciddi bir şansın yanı sıra, traderların ihtiyaç duyacağı her türlü opsiyonu da onlara sunduklarını ve bunun da karşılığını aldıklarını belirtti. Zhao, tüm müşterilerine ciddi bir hizmet sunmak istediklerini ifade etti.

Şirketin planlarından da bahseden Zhao, daha önceleri de belirttiği gibi merkezi olmayan kripto para borsalarına olan inancını bir kez daha yineledi. Malta’da 2019’da yeni bir merkezi olmayan kripto para borsası açacaklarını ifade eden başarılı yönetici, bu noktada da Malta borsası ise birlikte çalışacaklarını ve de borsanın 26 yılı aşkın tecrübesinden faydalanacaklarını söyledi.

Binance CEO’su CZ, Malta’da Konuştu: Kısa Sürede Büyümemizde Şans Faktörü de Önemli isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance CEO’su CZ, Malta’da Konuştu: Kısa Sürede Büyümemizde Şans Faktörü de Önemli - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Binance’de 1 Milyar Dolarlık Bitcoin Bu Ücretle Transfer Edildi Başarısız Olmuş Kripto Para Projesi, 60.000 Dolara Satışa Çıkartıldı! Binance’ın Araştırmasına Göre Bitcoin’in Hakimiyeti Daha da Yükselebilir! BAE Hükümeti Yıllık Toplantıyı Bitirdi: Blockchain ve Yapay Zeka Masaya Yatırıldı Lider Bitcoin Borsası Binance, Launchpad Sonuçlarını Duyurdu! BitPay’in Copay Cüzdanında Güvenlik Açığı Tespit Edildi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır