Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance CEO’su CZ, Kripto Para Piyasasının İyiye Gittiğini İşaret Etti

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance CEO’su CZ, Kripto Para Piyasasının İyiye Gittiğini İşaret Etti
Binance CEO’su CZ, Kripto Para Piyasasının İyiye Gittiğini İşaret EttiGünlük ticari hacim bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası konumundaki Binance‘nin CEO’su Changpeng Zhao, kripto para piyasasının iyiye doğru gittiğini işaret eden en güncel isim oldu.

2018 yılının sonlarında özellikle Kasım ve Aralık ayında bir çok yatırımcı düşen kripto para fiyatları yüzünden paniğe kapılmıştı ancak 2019 yılı nispeten daha iyi başladı ve Bitcoin geçtiğimiz Pazar günü tekrardan kendisini 4.000 doların üzerine atmayı başardı. Konu hakkında kendi hesabından tweet atan Changpeng Zhao ise, şunları ifade etti:

”Sonunda dileğim gerçek oldu, volatilite doğru yönde ilerliyor.”

Bitcoin ve diğer kripto para birimleri özellikle 2017 ve 2018 dönemlerinde yüksek volatilite yüzünden çok fazla eleştiriye maruz kalmıştı. Bitcoin geçtiğimiz yaz döneminde belki de yıllardan sonra en dengeli dönemine girse de, daha sonra yılın dördüncü çeyreğinde bu durum bozuldu ve sert dalgalanmalar geri döndü.

Bunun yanı sıra CZ’nin attığı tweet’in altına yorum yapan bir kullanıcı, öğlen 13:00 civarında başlayan ve akşam 20:00’da biten Bitfinex’in bakım çalışması ve bu sebeple kapalı kalmasına yönelik bir yorumda bulundu ve ”Binance’in ‘finex’ bakımı boyunca 6 saat süresince piyasayı ayakta tutmaya hazır” olup olmadığını sordu.

Ünlü CEO gayet kendinden emin bir şekilde yine olay olan bir açıklama yaptı ve ”bu tarafa gelin lütfen” ifadesi ile kripto para borsasının piyasayı ayakta tutmaya hazır olduğunu vurguladı.

Binance CEO’su CZ, Kripto Para Piyasasının İyiye Gittiğini İşaret Etti isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance CEO’su CZ, Kripto Para Piyasasının İyiye Gittiğini İşaret Etti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Para Borsası Coinbase’e Hack Saldırısı! EOS Yatırımcıları Bitcoin Fiyatının Oynaklığından Etkilenmiyor! Bitcoin işlemleri beklenenden daha ucuz ve daha hızlı olabilir Trump’ın Bitcoin açıklaması sonrası Tom Lee’den dev tahmin geldi! Bitcoin, Ethereum ve Bitcoin Cash kabul eden mağaza sayısı 30.476’ya yükseldi Dev Kripto Para Borsası Kullanıcı Bilgilerini Koruyamadı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır