Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance, Bitcoin OTC sektörüne de el attı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance, Bitcoin OTC sektörüne de el attı!
Binance, Bitcoin OTC sektörüne de el attı!

© Reuters.  © Reuters.

Dünyanın en büyük borasası olan Binance Bitcoin OTC piyasasını da boş bırakmak istemiyor. Şirket tarafından yapılan duyuruya göre, San Francisco merkezli bir OTC girişimi olan Koi Trading’e 3 milyon dolar yatırım yaptı.

Binance Bitcoin OTC piyasasında!Koi, kurumsal firmaların yeni oluşan bu sektörde güven içinde yer alamalarını sağlamak adına kurulmuş bir girişimdir.

ilgili: Bitcoin OTC Borsaları Kurumsal Yatırımcıları Neden Çekiyor? İşte, En Ünlü 6 Bitcoin OTC Borsası!

CCN’nin, Binance Labs’ın başındaki isim Ella Zhang’den edindiği bilgilere göre, bu yeni girişim Wall Street yatırımcılarını kripto sektörüne çekmeyi kendine hedef seçmiş durumda.

ilgili: OTC Pazarı, Bitcoin Borsalarından Çok Daha Büyük Bir Ticaret Hacmine Sahip!

Koi Trading’in misyonu, fiat para birimleriyle kripto paralar arası uygun şekilde köprü kurmak. Bu yeni girişimle olan işbirliği, Binance borsasına daha büyük oyuncular ile muhatap edeceği muhakkak.

İlgili: Binance CEO’su: ”2019 kripto paranın muhteşem yılı olacak”

Koi Trading’in kurucusu ve aynı zamanda CEO’su Hao Chen, OTC ticareti bir çok yeni imkanlar açıyor. Örneğin Çin hükümeti geçtiğimiz yıl kripto ticaretini yasaklayınca OTC ticaretinde farkedilir şekilde artış meydana geldi.

ilgili: Binance CEO’suna Göre Bu Gelişme Piyasayı Harekete Geçirecek!

Hao Chen şu açıklamada bulundu:

Tecrübeli tacir ve satış elamanlarımızdan kurulu ekibimizle, Kuzey Amerika, Asya ve Avrupa’da rekabete hazırız. OTC ticaretinde boşluğu dolduracağımıza inanıyorum.

ilgili: Tether’in tahtı sallanıyor. Binance stablecoin USDC’yi listeliyor!

Binance’ın bu yatırımıyşa birlikte, liderliğini Circle, Coinbase ve Intercontinental Exchange’nin yaptığı bir sektöre adım atmış oldu. Tüm bu şirketler, kurumsal yatırımcıları kripto sektörüne dahil edebilmek için güvenli ve uyumlu bir yapı oluşturmanın peşindeler.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance, Bitcoin OTC sektörüne de el attı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin dünyanın en çok kazandıran yatırımı- işte son iki yıllık veriler ‘Sıfıra gidiyor’ dedi ve ekledi: Bitcoin yürüyen bir ölü Circle İnvest borsası yeni müşteri kazanmak için kripto ödül programı başlattı Amazon Kendi Kripto Para Birimini Mi Üretecek? Ripple CEO’su Brad Garlinghouse : ”Uzun vadede en iyi kazandıran para XRP olacak!” Avrupa Dünya’nın Kripto Merkezi Mi Oluyor?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır