Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin ‘Death Cross’ satışlarını sürdürüyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin ‘Death Cross’ satışlarını sürdürüyor
Bitcoin ‘Death Cross’ satışlarını sürdürüyor

© Reuters.  © Reuters.

Investing.com – Bitcoin ve diğer sanal dövizler Cuma günü düştü, tatil dolaylı zayıf ticarette “Death Cross” endişeleri çoğalıyor.

Bitcoin saat 13.56’da Bitfinex borsasında %7,83 düşerek 6.945,00# oldu. Geceyarısı gördüğü 6.692,20$ değerinden çok uzakta değil.

Bitcoin’deki düşüş adı sıkça anılan “Death Cross” nedeniyle gerçekleşiyor. “Death Cross” 50 günlük ortalama ve 200 günlük uzun vadeli ortalamanın birbiriyle çapraz geçişini açıklamak için kullanılır. Teknisyenler yaklaşan ayı sinyallerini kestirmek için buna sık sık bakar.

Artan düzenlemeler ve fiyatlardaki düşüş de yatırımcıların sanal dövizlere olan ilgisinin kaybolmasına neden olan diğer faktörler. Toplam kripto para piyasa değeri coinmarketcap.com ‘a göre 2017 Kasım ayından bu yana en düşük değerle neredeyse 260 milyar$’ın altına indi.

Avrupa ve ABD’deki piyasalar Paskalya tatili dolayısıyla Cuma günü kapalı. Sonuç olarak ticaretin zayıf seyretmesi bekleniyor.

Bu sırada, email hizmetleri firması MailChimp “kripto paralarla ilgili üretim, satış, döviz, stok veya piyasacılık yapan” kullanıcılarını ihraç etti. Şirket, sanal dövizler hakkında bilgiler hala yollanabilir dedi.

Otomasyon email hizmeti kripto paralarla ilgili içerikleri yasaklayan son teknolojik şirket oldu. Twitter, Facebook (NASDAQ:FB) ve Google (NASDAQ:GOOGL) özellikle ilk para tekliflerini içeren dijital dövizlerle alakalı reklamları yasaklama adımları atmıştı.

Diğer sanal dövizler de düşük seyrediyor, Ethereum %6,01 düşerek 387,47$ oldu. Ripple %6,87 azalarak 0,49961$’a geriledi ve LiteCoin %1,80 kaybederek 116,61$ oldu.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin ‘Death Cross’ satışlarını sürdürüyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Boğası Tim Draper: Kripto Piyasa Hacmi 15 Yılda 80 Trilyon Dolar Olacak! Bitcoin madenciliğinde nükleer enerji planı Tronun YENİ Ürünleri Fiyat Artışının Gerçek Nedeni. TronGrid, TronStudio vb Bitfinex’e Bağlı Ethfinex, İki Yeni İçerik Tokeni Listeledi Yasak Etki Etmiyor: Hindistan’daki Kripto Para Ticareti P2P Tarzında Devam Ediyor! Ledger CEO’su: Akıllı Telefonlar Soğuk Depolamanın Geleceğidir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır