Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance Beklenen Merkeziyetsiz Borsasının, İkinci Demo Görüntülerini Yayınladı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance Beklenen Merkeziyetsiz Borsasının, İkinci Demo Görüntülerini Yayınladı!
Binance Beklenen Merkeziyetsiz Borsasının, İkinci Demo Görüntülerini Yayınladı!

2/2


2/2


Ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsası konumundaki Binance, Binance DEX isimli kendi merkeziyetsiz kripto para borsasının yeni bir demo videosunu yayınladı. Platformun 2019 yılının ilk yarısında piyasaya çıkması beklenmekte.

Çarşamba günü yüklenen videoda, Binance DEX’in alım – satım arayüzünün görüntüleri ve internet tabanlı kripto para cüzdanı ile Binance’in kendi blockchain ağı Binance Chain’in explorer’ı (blok gezgini) yer almakta.


Videoya göre, Binance DEX mevcut merkezi platformuna oldukça benziyor ama buna ek olarak bir kaç yeni özelliğe sahip. Yeni özelliklerden bir tanesi, özellikle güvenlik konusunda önemli bir adım gibi gözükmekte. Kullanıcılar bu yeni özellik sayesinde, özel anahtarları için 24 kelimelik bir mnemonik kurtarma ifadeleri seçeneğine sahip olacak. Bunun yanı sıra Binance’in yeni Blockchain Explorer özelliği ile, istediğiniz bloğu aratabilecek ve buradaki işlemler hakkında bilgi edinebileceksiniz.

Binance tarafından çarşamba günü yapılan açıklamada, borsa hakkında şunlar ifade edildi:

”DEX üzerindeki kullanıcı fonları, sunucusuz bir alt yapı olup kullanıcıların özel anahtarlarını sadece kullanıcının bilgisayarında saklayan ve sadece kullanıcıların fonlara erişim hakkı olan TrustWallet gibi merkeziyetsiz cüzdan uygulamaları ile güvence altına alınacak.

İstatistiksel açıdan bugüne kadar en çok hacklenen platformlar merkezi borsalar olsa da, geçtiğimiz tarihlerde birden fazla merkeziyetsiz borsa ve platformun da hacklendiğine tanık olmuştuk. Binance’in merkeziyetsiz borsasının ilk demo videosu ise, geçtiğimiz Ağustos ayında kullanıcılara sunulmuştu.

Binance Beklenen Merkeziyetsiz Borsasının, İkinci Demo Görüntülerini Yayınladı! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance Beklenen Merkeziyetsiz Borsasının, İkinci Demo Görüntülerini Yayınladı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İddia: Kripto Para Madenciliğinin Dev Şirketi Yasa Dışı Faaliyetlerde Bulundu Bitcoin vadeli işlem sözleşmelerinde patlama Büyük para, Bitcoin trenine atlarken 26,000 BTC 1 yıl kilitleniyor Harvardlı Bilim Adamları: Bitcoin Fiyatlarındaki Yüksek Volatilite Düşüşü Tetikliyor Vladimir Putin’den Bitcoin ve kripto paralar için yasa emri ConsenSys’nin Başlattığı Girişim, Sahilleri Temizleyenlere Ödül Olarak ETH Dağıttı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır