Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tone Vays, Shapeshift’i Eleştirdi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tone Vays, Shapeshift’i Eleştirdi
Tone Vays, Shapeshift’i Eleştirdi

© Reuters.  © Reuters.

4 Eylül günü gelecekte zorunlu bir şekilde üyelik sistemini güncelleyeceğini açıklayan ShapeShift borsasının yarattığı etki devam ediyor. ‘Üye olunmasına gerek olmayan borsa’ olarak da tanımlanan Shapeshift’in yaptığı bu son hamle, kripto para camiasında çeşitli reaksiyonlara sebebiyet verirken, sektörün önde gelen isimleri de konu ile ilgili açıklamalarda bulunuyor.

Son olarak konuşan isim ise Twitter’ın kripto para fenomenlerinden birisi olan Tone Vays oldu. Vays, bir tweet atarak  Shapeshift’in merkezi bir şirket olmaya başladığını belirtirken, şunları söyledi:

”Shapeshift, artık sizin tüm kişisel bilgilerinizi toplayıp bunu hükümetler ile paylaşacak. Daha önce merkezi şirketlerin bunu yaptığını söyleyip onları eleştriyorlardı. Eric Voorhees gibi bir tartışmalı bir adamın, sanırım böylesi bir şeye ihtiyacı vardı.”

Shapeshift’in kullanıcıların kişisel bilgilerinin toplanacağını açıklamasının ardından, borsa aynı zamanda bu sistemi kabul eden kullanıcıların ödüllendirileceğini de belirtmişti. FOX koinleri ile ödüllendirme yapılacağı belirtilirken, Vays; bu durumu da sahtekarlık olarak nitelendirdi.

Tone Vays’e tepki gösteren isimlerden birisi de Kraken CEO’su Jesse Powell oldu. Powell, attığı tweette şunları söyledi:

”Kullanıcıları ödüllendiren bir token sistemi neden scam olsun ki?”

Vays, bunun üzerine FOX tokeninin hiçbir kullanım alanı olmadığını ve bu koinin bir sansür aracı olduğunu düşündüğünü belirtti ve eleştrilerine devam etti. Powell ise, eleştrilerin haksız olduğunu ve FOX tokeninin XMR ya da diğer koinlere rakip olacağız gibi iddiaları söylemlerinin bulunmadığını Vays’e aktardı.

The post Tone Vays, Shapeshift’i Eleştirdi appeared first on Koin Bülteni.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tone Vays, Shapeshift’i Eleştirdi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Coinmarketcap Platformuna Yeni Bir Derecelendirme Sistemi Geldi Bitcoin fiyatındaki son düşüş normal mi? Göstergeler hangi yönü işaret ediyor? İşte zamanın lider Bitcoin milyarderleri Bitcoin fiyatları 7.500 dolar seviyesinde seyrediyor Joe Lubin’den Libra’ya Eleştri Yok Artık: Ünlü Analist Bitcoin 2 Bin Dolara Düşecek Dedi 100 BTC’lik İddia Başlattı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır