Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance 5 Yeni Şehirde Kuluçka Merkezlerini Başlatıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance 5 Yeni Şehirde Kuluçka Merkezlerini Başlatıyor
Binance 5 Yeni Şehirde Kuluçka Merkezlerini Başlatıyor

© Reuters.  © Reuters.

Dünyanın bir numaralı kripto para borsası olan Binance’in girişim kanadı Binance Labs’ın beş yeni şehre yayılacağı haberini takiben Binance hızlı büyümesini devam ettirecek.

Coindesk, Binance Labs’ın Berlin, Buenos Aires, Lagos, Singapur ve Mart 2019’dan itibaren Hong Kong’da beş yeni inkübatör programı başlatacağını bildiriyor.

Binance Labs, yeni inkübatör programı ile erken aşamadaki blockchain projelerinde başarı elde etmek için bastırmaya devam ediyor. Bu proje, projelerin demosunun gösterileği Singapur’a üç haftalık bir gezi ile sonuçlanan 10 haftalık yerinde programlar sunacak.

2018’in başlarında işe başlayan Binance Labs, daha önce her birine 500.000 $’lık kaynak sağladığı 8 projeyi seçti.

Binance Labs, Latin Amerika ve Afrika gibi gelişmekte olan pazarlarda yer almaya başlayacak, bu yüzden, Binance Labs Başkanı Ella Zhang, “Bu iki gelişmekte olan pazarda doğal blok zinciri ve kripto para kullanım davaları var. Bu nedenle, ödemeler, yerel para birimlerinin dengesizliği veya havale sorunları gibi yerel sorunları çözen ekipler bulmayı ümit ediyoruz ”diyor.

Yeni inkübasyon programının amacı, işin sonunda kripto para borsasında listelenme gayesini güden bir hedefle, yüksek kaliteli projeler yaratabilen bir kripto para mimarlar topluluğu oluşturmak. Binance Labs’ın başarılı mezunları, projelerini tanıtmak için Binance’ı bir basamak olarak kullanabilecekler. Zhang açıklamasına şöyle devam ediyor: “Binance’te yer alacak kurumsal çözümlerimizden bazıları onları müşteriler olarak tanıtacak.”

Artık dünyanın dört bir yanındaki inkübatör projelerinde yer alma kabiliyeti, takımın seçilmesini zorlaştıracak, esasen ekiplerin ve ürünlerin kalitesini de daha rekabetçi hale getirecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın ve bizi Twitter’da takip edin!

The post Binance 5 Yeni Şehirde Kuluçka Merkezlerini Başlatıyor appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance 5 Yeni Şehirde Kuluçka Merkezlerini Başlatıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

8 Aralık Bitcoin fiyat analizi: BTC 3.400 dolarda destek buldu QuadrigaCX Mağdurlarını Temsil Edecek Avukatlar Bugün Belli Olacak BtcTurk CEO’su Özgür Güneri: Bir sonraki Bitcoin’i aramak boş hayal Hindistan’ın Önemli Şirketlerinden Birisinin CEO’su Saçmaladı: Bitcoin’de Gönderim Ücreti 20 Dolar, Peki Gerçek Ne? İngiltere’de Bir Camii 90.000 TL’lik Kripto Para Bağışı Topladı Altcoin Festivali Mi Yoksa Çöküşü Mü Yaklaşıyor? Bitcoin Kâhini Brandt ve Ünlü Analist Açıklıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır