Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bu Analize Göre Ethereum Sizi Zengin Edebilir!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bu Analize Göre Ethereum Sizi Zengin Edebilir!
Bu Analize Göre Ethereum Sizi Zengin Edebilir!


Emtiaların ya da hisselerin getireceği potansiyel kar oranlarını karmaşık bir algoritma ile hesaplamaya çalışan How Rich Would You Be? (Ne kadar zengin olabilirsiniz?) isimli sistem, son 12 ay boyunca birçok kripto parayı, emtiayı ve hisseleri inceledi ve yakın gelecekte en karlı olması muhtemel bazı ürünleri sıraladı.

15 farklı opsiyonun aralarında bulunduğu ve petrol gibi ürünlerin de analiz edildiği platforma göre, en fazla karı getirmesi muhtemel olan şeyler kripto paralar ve bu kripto paralar arasında Ethereum ön plana çıkıyor.

Algoritma, şu ürünleri inceledi:

Buna göre, gelecekte en fazla kar getirmesi muhtemel yatırım türü kripto paralar olarak karşımıza çıktı. Ethereum’un Ekim 2018 sonunda 785 dolar olacağını ön gören algoritmaya göre, Ripple’da da fiyat aynı döneme dek 0.88 dolara çıkabilir.

Alphabet hissesinden kaçış tavsiye edilirken, Apple’da da düşüş yüzde 8 olarak ön görüldü. Kripto para piyasalarının her zamanki volalitesi artık herkesin malumu ancak bu son analiz, gerçekten de farklı bir perspektifi gözler önüne seriyor.

Kullanılan algoritmanın ne derece doğru olduğu elbette tartışılır ancak Ethereum’un bu denli kan kaybettiği ve tartışılır hale geldiği bir ortamda, kripto paralar içinde en iyi yatırım aracının Ethereum olarak verilmiş olması, gerçekten enteresan bir gelişme olarak yorumlanıyor. Bakalım gerçekten de platformun dediği gibi Ethereum Ekim ayının sonunda 785 dolara çıkacak mı?

Bu Analize Göre Ethereum Sizi Zengin Edebilir! isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bu Analize Göre Ethereum Sizi Zengin Edebilir! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

XRP, MoneyGram İşlemlerinde Kullanılıyor Bank of Canada Başkan Yardımcısı Kripto Para Birimleri İtibari Paralar İle Yan Yana Devam Edebilir Ledger Geliştirici Ekibinden Bir Uyarı Var: Bir Kullanıcı Bug Dolayısıyla 1680 XMR Kaybetti Bitcoin’den sonra: Türkiye’de Ethereum ile futbolcu transferi Lightning Network Kapasitesi 700 Bitcoin’i Aştı Max Keiser: JPM Coin, Bir İşe Yaramayacak

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır