Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binace CEO’su Forbes’un ”Para Babaları” İle Görüşüyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binace CEO’su Forbes’un ”Para Babaları” İle Görüşüyor
Binace CEO’su Forbes’un ”Para Babaları” İle Görüşüyor

2/2


2/2

Forbes Global CEO Konferansı, Tayland, Bangkok’ta başladı ve katılımcılar arasında Binance CEO’su da var. Binace CEO’su Forbes’un ”Para Babaları” ile görüşüyor. Şimdiden çeşitli tartışmalara katıldı. Bu toplantıların amacı her zaman olduğu gibi, çeşitli problemleri çözmek, aynı zamanda çözüm üretmek.

Binace CEO’su Forbes’un ”Para Babaları” İle Görüşüyor

Bu toplantılarda teknoloji dünyasının, iş dünyasının ve girişimciliğin nereye doğru ilerleyeceği konusundaki görüşler paylaşılıyor. Konferans 400 katılımcıdan oluşuyor. Bu konferansa daha önce bir kripto para borsasının üst düzey yetkilisi katılmamıştı

Forbes Global CEO Konferansı, dünyanın bir çok yerinden katılımcıların bir araya geldiği her yıl gerçekleşen bir etkinlik. CEO’lar, yatırımcılar, Üst düzey girişimciler, yatırım fonları ve finans dünyası bir araya geliyor. Toplantının amacı ise dünyayı etkileyebilecek potansiyeldeki fikirleri tartışmak, paylaşmak ve ortaklıklara gitmek.


Katılımcılar sektörün en parlak simalarından oluşuyor, söylecekleri bağlayıcı nitelikte denebilir. Dolayısıyla birinin söylediği fikir, diğer katılımcılarında ilgiyle dinleyecekeleri anlamına geliyor. Forbes CEO Konferansı’nda Kripto Para ve Blockchain VarBildiğiniz gibi, kripto para ve blockchain teknolojisi sürekli tartışıldı ve gündem oldu. Kesin olan bir şey varsa, bu yeni teknolojinin heyecan verici olduğudur. Özellikle kripto para yatırımcıları açısından 2018 dramatik bir tablo çizse bile, heyecan dorukta denebilir.

Bu yıl gerçekleşen Forbes Global CEO Konferansında bu teknolojinin en büyük temsilcisi, Binance’ın kendi Zhao Changpeng’di. Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’yi 2017 yılında kurdu ve zirveye taşımayı başardı. Bunu 16 ay gibi kısa bir zaman diliminde yaptı. Ve bu toplantıya katılmayı haketti diyebiliriz.


Binance’ın patronu, kripto dünyasındaki olayları özetlerken, kripto ve blockchain teknolojisinin doğasından dolayı, Binance’ın bir ofisi ve bir banka hesabının olmadığını söyledi. Bununla birlikte, 180 farklı ülkeden binlerce kullanıcıya hizmet veriyor.

Changpeng, kripto para ve blockchainin yeni teknolojiler olsa da, bunları anlamanın zor olmadığını açıklamaya çalıştı. Bu teknolojiyi bir otomobile benzeterek, arabayı kullanmak için, motoru bilmek zorunda değilsiniz dedi. Dolayısıyla bu teknolojiyi kullanmak için illede bilmenize gerek yok. dedi.

Bitcoin ve kripto paralar oldukça popüler hale geldi. Bunda 20.000 dolarlık BTC fiyatı etkili oldu elbette. Bununla birlikte aykırı fikirlerde dile getirildi. Bu fikirlerden birinin sahibi Private Equity Asia’nın Yöneticisi Jean Eric Salata idi. Salata’ya göre, Bitcoin bir Ponzi şeması ve bir sahtekarlıktan başka bir şey değil. Salata göre kripto paralar, özellikle Bitcoin’in, suçlular dışında hiç kimseye bir faydası yok.

Bu şekildeki yaklaşımlar Bitcoin ve kripto paranın gitmek için uzun bir yolunun olduğunu gösteriyor.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binace CEO’su Forbes’un ”Para Babaları” İle Görüşüyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ayı Piyasası Sona Ermiş Olabilir! Walmart, Ripple ortaklarıyla uluslararası bir para transferi pazarı geliştirecek Baştan aşağı yenilenen BtcTurk.com yayına giriyor Opera’nın Kripto Para Cüzdanını iOS Kullanıcıları da Kullanabilecekler Fiziksel Bitcoin Ürünleri, Regülasyonlarla Ortadan Kalkıyor TRON, Stellar ve Litecoin’i Geride Bıraktı, Holochain Yükselmeye Devam Ediyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır