Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Monero’nun Önde Gelen Geliştiricisi, Bitcoin’in Başarılı Olacağında Hemfikir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Monero’nun Önde Gelen Geliştiricisi, Bitcoin’in Başarılı Olacağında Hemfikir
Monero’nun Önde Gelen Geliştiricisi, Bitcoin’in Başarılı Olacağında HemfikirMonero’nun önde gelen ve tanınmış geliştiricilerinden Riccardo Spagni, veya diğer bilinen ismiyle Fluffy Phony, kendi Twitter hesabından Bitcoin ve Monero hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu ve sorulara cevap verdi.

Konuşma ilk olarak Riccardo’nun geçtiğimiz günlerde Monero ağının yaşadığı hard fork ”Bulletproof”un işlem ücretini inanılmaz düşürmesini ifade etmesi ile başladı. Daha sonra bir Bitcoin Maximalisti olan Nate Agapi bu fiyat düşüşünün bir ”sahtekarlık” olabileceğini belirtti.

Nate Agapi ise Monero’nun bir gizlilik koini olmayı iddia etmesi yüzünden ve buna rağmen borsalarda işlem görmesinden dolayı sahtekarlık olduğunu, bir gizliliği kalmadığını, insanların çoğunluğunun ise ”bunu anlamakta başarısız olduğunu” ifade etti. Spagni ise Monero’nun bireylerin onu nasıl kullandığına bağlı olarak gizlilik verdiğini ve bunun bir sahtekarlık olmadığını ifade ederek konuşmayı noktaladı.

Spagni olaydan sonra başka bir tweet atarak, ”Bitcoin’in başarılı olacağını düşünen insanları alkışlıyorum, ancak bunun gibi saçma tartışmalar  onların yapmak istediği şeye zarar veriyor” ifadesini kullandı.

Nate Agapi’den ise basın saatine göre konu hakkında herhangi bir cevap gelmedi.

Monero’nun Önde Gelen Geliştiricisi, Bitcoin’in Başarılı Olacağında Hemfikir isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Monero’nun Önde Gelen Geliştiricisi, Bitcoin’in Başarılı Olacağında Hemfikir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Flaş kripto para haberleri: Bitcoin’in 740.000 dolarlık boğa koşusu , XRP, Ethereum, TRON, EOS, Stellar, NEO, Binance Coin ve daha fazlası Ripple raporlarında 200 milyon XRP’lik eksik bildirim Binance, müşterileri adına 3.6 milyar dolar tutuyor Ripple XRP Neden Fiyat Çıkışını Sürdüremedi? BMGK Kripto Paraları Dünya Genelinde Engelleyebilir İşte Doğru Bitcoin Tahminleriyle Nam Salan Analistlerden 9 Çarpıcı BTC Tahmini

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır