Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Uyuşturucu Kaçakçısı, Yakasını Bitcoin Kavgası ile Ele Verdi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Uyuşturucu Kaçakçısı, Yakasını Bitcoin Kavgası ile Ele Verdi
Uyuşturucu Kaçakçısı, Yakasını Bitcoin Kavgası ile Ele VerdiAmerika’nın Connecticut eyaletinde, bir eve izinsiz girmeye çalıştıkları gerekçesiyle iki kadın göz altına alındı. Polisin oldukça sert bir tavır takındığı iki kadın hakkında çıkan haberlerde, ikilinin Bitcoin hesabı üzerinde tartışma yaşadığı bir kişinin evine silahlı aletlerle girmeye çalıştıkları belirtildi.

Mart ayında yaşanan olayda, 59 yaşındaki Monique Delannoy Jodoin ve 38 yaşındaki Beatriz Viruet’in sorun yaşadıkları kişinin evine silahlı ekipmanlarla girdikleri belirtildi. Ev sahibinin kapıyı açması ile talihsiz kişiyi darp eden iki kadın, daha sonra ana hedeflerinin olduğu bölüme yöneldi. Neyse ki, ikilinin aradığı kişi o anda banyodaydı ve çekiçle vurmalarına rağmen, Viruet ve Jodoin kapıyı açmayı başaramadı. Ev sahibi ise, apar topar komşuya kaçıp canını kurtarmayı başardı.

Viruet ve Jodoin’in girdikleri evden boş çıkmadıkları ve ana hedeflerine ulaşamasalar dahi, cep telefonu, altın takılar, televizyon ve bir miktar para çaldıkları ortaya çıktı. İkilinin bir süre boyunca da evde bulunan kişileri öldürme planı yaptığı ancak bundan daha sonra vazgeçtiği belirtildi.

Monique Delannoy Jodoin’in aynı zamanda uyuşturucu kaçakçılığı konusundan da arandığı belirtilirken, Bitcoin hesabı üzerine başlayan bu tartışma sonucunda, Jodoin kendisini ele verdi.

Yetkililer, bu tarz olayların  sayısının son dönemde artmaya başladığını belirtirken, konu ile ilgili dikkatli olunması gerektiği çağrısını yaptı. Bu arada Amerikan Polisi, konuya ilişkin soruşturmanın sürdüğünü ve gerekli detayların yakın dönemde kamu oyu ve basın ile paylaşılacağını da açıkladı.

Uyuşturucu Kaçakçısı, Yakasını Bitcoin Kavgası ile Ele Verdi isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Uyuşturucu Kaçakçısı, Yakasını Bitcoin Kavgası ile Ele Verdi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin borsası Binance neden kapalı? Litecoin Tekrardan Dördüncülüğe Yükselirken, Kripto Para Piyasasına Durgunluk Hakim Google’ye göre, Bitcoin, Ariana Grande, Kim Kardashian ve Donald Trump’tan daha iyi performans gösteriyor ConsenSys: İşten Çıkarmalar, Yansıtıldığı Kadar Büyük ve Kötü Değil Bitcoin (BTC) flaş yükselişi, Türk lirasının ani değer kaybı ile ilgili olabilir mi? %51 saldırısına karşı en savunmasız ve dayanıklı kripto paralar

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır