Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Beyaz Sarayın Desteklediği Ripple Flash Bir Boğa Koşusuna Başlayabilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Beyaz Sarayın Desteklediği Ripple Flash Bir Boğa Koşusuna Başlayabilir
Beyaz Sarayın Desteklediği Ripple Flash Bir Boğa Koşusuna Başlayabilir

© Reuters.  © Reuters.

Beyaz Saray ile yapılan görüşmelerden dolayı, Ripple flash bir boğa koşusuna başlayabilir. Son 24 saat, kripto pazarı için gerçekten güzel geçti. Özellikle Ripple (XRP) için çok daha iyi geçti. Bu kısa sürede XRP yaklaşık %10 oranında değer kazandı. XRP şu anda piyasa değeri ile üçüncü en büyük kripto para birimidir. Bitcoin ve Ethereum sırasıyla birinci ve ikinci pozisyonları alıyor.

Ripple Flash Bir Boğa Koşusuna BaşlayabilirHafta sonu gerçekleşen pazar etkinliğinin ilk saatinde, XRP fiyatı %10 artış gördü. Ancak, XRP fiyatı daha sonra aşağı seviyelere yerleşti ve 0.45 $ seviyesinde daha kararlı bir konuma geldi. Nitekim, en iyi ilk 10 kripto para, piyasa hareketliliğinden yararlandı ve Ethereum (ETH) en çok kazanan kripto para oldu. ETH geçtiğimiz haftayı 200 $ seviyesinin hemen altında asılı kalarak geçirdi. Ancak şimdi ETH, 210 $ seviyelerinde işlem görüyor.

XRP‘nin yükselmesi ve düşüş yaşayarak istikrarlı hale gelmesi kadar, boğa koşusunun henüz sona ermediği oldukça kesindir. Hem piyasada hem de Ripple tarafında neler olup bittiğini değerlendirecek olursak, XRP yakında büyük çaplı bir boğa koşusuna hazır gibi görünüyor. Corry Johnson’ın Breaker Magazine’le yaptığı röportajına göre, Ripple, Trump yönetimiyle görüşmelerde bulundu. Beyaz Saray’ın şirketin ticari girişimlerini desteklemek için gerçekten iyi bir ruh halinde olduğu görünüyor. Corry, işi Ripple ve XRP hakkında kamuoyunda farkındalık oluşturmak olan Ripple’in baş market stratejisti olarak görev alıyor.

Ripple, XRP ve Beyaz SarayBeyaz saray yönetimi, XRP ve Ripple‘ı şu anda piyasada bulunan kripto paralar ve blok zincir şirketlerinin çoğunluğundan farklı olarak görüyor. Şu anda, kripto madenciliğinin büyük bir kısmına Çinliler hükmediyor. Dünyayı değiştiren yenilikçi şirket olarak sunulan şirket, dünya çapındaki etkisini yaymaya devam ediyor. Trump yönetimi, büyüyen kripto sektöründe Çin ile olan rekabette başarılı olmak için XRP‘yi bir silah olarak görüyor.

Corry, Ripple’in Trump yönetimi ile devam eden görüşmeleriyle ilgili ayrıntıları açıklamamasına rağmen, işlerin doğru bir şekilde ilerlediğini belirtti. Bu, kesinlikle XRP‘yi büyük bir boğa koşusuna iter. Ayrıca, Ripple‘in ağında Standard Chattered ve Santander (MC:SAN) gibi çok sayıda büyük bankasının olması ve xRapid ve XPring gibi yeni sistemlerin piyasaya çıkması da Ripple‘a katkıda bulunuyor.

Diğer Ripple (XRP) haberleri için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Beyaz Sarayın Desteklediği Ripple Flash Bir Boğa Koşusuna Başlayabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Arjantin Halkı Güvenli Liman Olarak Bitcoin’e Koşuyor – 12 Bitcoin ATM’si Hizmet Veriyor Binance Araştırması: Ayı Piyasası Bitti VanEck karardan bir ay önce BTC ETF başvurusunu geri çekti 2020 Ethereum yılı mı olacak? Eski ve Tecrübeli Goldman Sachs Yöneticisi, Blockchain Odaklı Hedge Fonuna Katıldı! Bitcoin 0,69% artışla 9.174,3 seviyesinin üzerine çıktı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır