Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Belçika 21 İnternet Sitesini Kara Listeye Aldı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Belçika 21 İnternet Sitesini Kara Listeye Aldı!
Belçika 21 İnternet Sitesini Kara Listeye Aldı!Belçika‘nın finansal regülatörü olan Finansal Hizmetler ve Piyasalar Otoritesi, uzun bir süredir devam ettirdiği kara listesine yeni siteler ekledi. Söz konusu kara liste sahtekarlık veya dolandırıcılık ihtimali olan kripto para birimleri ile ilgili sayfalardan oluşmakta. Daha önce 78 internet sitesi bulunan listeye yeni eklenen 21 sayfa ile toplam miktar 99’a yükseldi.

21 Yeni Şüpheli Site
Belçika Finansal Hizmetler ve Piyasalar Otoritesi geçtiğimiz cuma günü kripto para birimleri ile ilgili iki önemli duyuruda bulundu. FSMA düzenli olarak yaptığı ve kripto para birimlerine karşı uyardığı duyurusunun yanı sıra, şunları ifade etti:

”Bunun yanı sıra sahtekarlık ihtimali olan kripto para birimi trading siteleri listesini de güncelledik ve 21 yeni şüpheli site ekledik. Liste şu an toplam 99 internet sayfasından oluşmakta.”

FSMA söz konusu listeye yeni siteler eklerken bunu ”temel olarak FSMA tarafından yapılan gözlem ve tüketicilerden gelen dönüt ile yaptığını” vurguladı. Bu sebeple kara listedeki bütün siteler gerçekten de yasa dışı veya sahtekarca eylem yapıyor sayılmazlar.

99 siteden oluşan listeye eklenen yeni 21 site ise şu şekilde:

afaeu.com, bk-coin.com, capital-traders.com, cryptoallday.com, cryptonetto.com, cryptosafe.tech, dca-finance.com, elos-patrimoine.com, finances-markets.com, iminage.com, investissement-crypto.com, kryptonexlabs.com, kryptowize.com, london-exchange.net, lacentraledescryptomonnaies.com, parel-invest.com, positiva-ad.com, save-coins.com, tradabank.com, trade-my-bitcoin.net, and vip-brokers.com.

FSMA bunun yanı sıra kripto para temelli sahtekarlıkların genellikle ”çok fazla kazanç” vaat ettiğini ve özellikle bu projelere dikkatle yaklaşılması gerektiğini belirtti.

Belçika 21 İnternet Sitesini Kara Listeye Aldı! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Belçika 21 İnternet Sitesini Kara Listeye Aldı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Hindistan Hükümetinin Kripto Para Regülasyonlarında Gelişme Var – Öneriler Alınmaya Başlandı Binance hacklendi-7000 BTC çalındı Ünlü Yatırımcı Novogratz; Bitcoin için Yeni Tarihi Zirveler Geliyor Ohio Eyaletinin Sunduğu Kripto Para İle Vergi Ödeme Yöntemine Neredeyse Hiç İlgi Yok! Asya Pasifik Bölgesinin Blockchain Endüstrisi Nasıl Bu Kadar Hızlı Büyüyor? 545 Milyon Dolardan, 16 Milyar Dolara! Bloomberg: Bitcoin İndikatörü Kırılmaya İşaret Ediyor, BTC, Ethereum, XRP ve Litecoin Fiyat Görünümü

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır