Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Başarılı Yönetici: Senet Tokenleri, Yeni Trend Olacak

Ana Sayfa » GÜNCEL » Başarılı Yönetici: Senet Tokenleri, Yeni Trend Olacak
Başarılı Yönetici: Senet Tokenleri, Yeni Trend OlacakSenet tokenleri her geçen gün kripto para piyasalarında biraz daha fazla yer kaplamaya başlıyor. Konuyla ilgili konuşan Cosimo Ventures isimli yatırım şirketinin yönetisi Connor Cantwell, yaptığı açıklamada kripto para piyasalarının bir süre sonra yoğun bir senet tokeni maruziyeti yaşayacağını iddia etti.

Cantwell, bu süreci ‘senet token tsunamisi’ olarak da nitelerken artık ICO modelinin yerini yavaş yavaş STO modeline bırakacağını da düşündüklerini ifade etti ve senet tokenlerin, sektörde kaplayacakları yerin giderek artacağını iddia etti.

ICO modelinin yaşadığı sorunların ve sahip olduğu kötü itibarın, artık insanları senet tokenleri projelerine iteceğini ifade eden Cantwell, bu sayede ICO modelinin de tarihe gömülebileceğinden dem vurdu.

Kripto para piyasalarının en fazla tartıştığı konulardan birisi olan senet tokenleri, görünen o ki gündemde kalmaya devam edecek. Temelde, geleneksel borsalardaki hisse senedi görüntüsü ile bilinen ve yatırım amacıyla kullanılacak olan bu token sınıfı; birçok ülkenin yaptığı taslak regülasyon çalışmalarında da yer alıyor.

Her ne kadar senet tokeni ismi sürekli olarak gündemde yer alsa da, bu projenin net bir örneğini görebilmek, şu anın kripto para piyasalarında pek de mümkün değil ancak; otoriteler yaşanacak gelişmeler ile birlikte, bu türün başarılı örneklerinin de yakın dönemde sektördeki yerini alacağını belirtiyor.

Bakalım STO modeli ve senet tokenleri, gelecekte kripto para piyasalarında nasıl bir etkiye sahip olacak?

Başarılı Yönetici: Senet Tokenleri, Yeni Trend Olacak isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Başarılı Yönetici: Senet Tokenleri, Yeni Trend Olacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ünlü Analist Alex Krüger: Henüz FOMO Yapacak Hiçbir Şey Yok! Bitcoin Yeniden 12.000 Dolara Gidiyor Binance’in Korkusu: ABD’li Yetkililerin Denetimi Gizemli bir airdrop, Ethereum ağının yüzde 60’ını ele geçirdi BitMEX CEO’su: Bitcoin, 20,000 dolar yolunda Ethereum Ters Köşe Yaptı – Ethereum Fiyatı Ne Kadar Oldu?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır