Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Barclays Bitcoin Konusunda Geri Adım Attı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Barclays Bitcoin Konusunda Geri Adım Attı
Barclays Bitcoin Konusunda Geri Adım Attı


Barclays (LON:BARC) Bitcoin Konusunda Geri adım attığı ve kripto ticaret platformu oluşturma planlarını ertelediği iddia ediliyor. Barclays, bilindiği üzere Avrupa, Kuzey Amerika, Orta Doğu, Latin Amerika, Avustralya, Asya ve Afrika’da çalıştığı 60’a yakın ülkede 300 yıldır banka ve finans sektöründe faaliyet gösteren dünyanın önde gelen büyük bir finans grubu şirketi.

Barclays Bitcoin Konusunda Geri Adım Attı Neden ?

Financial News tarafından yayınlanan bir habere göre, bankalara yakın kaynaklar kripto para ticaretinin bıçak sırtı gittiğini belirtiyor.

Barclays Bitcoin Konusunda Geri adım Attı mıBu yılın başında Barclays’ın eski petrol ticaret müdürü Matthieu Jobbe Duval ve eski enerji ticareti yöneticisi Chris Tyrer’in, dijital varlık projeleri üzerinde çalıştıklarının LinkedIn (NYSE:LNKD) profilleri aracılığıyla ortaya çıkması ile konu gündeme geldi.

Barclays Bitcoin konusunda geri adım attı ve sözcüsü, bankanın kripto para ticareti konusunda planlarının olmadığını söyledi. İddiaların söylentiden ibaret olduğunu belirtti.

İlginç bir şekilde, Eylül ayında Goldman Sachs’ın kripto para ticareti çalışmalarını beklemeye aldıkları yönünde de haberler yayılmıştı. Goldman Sachs’ın CFO’su Martin Chavez konuya yönelik iddiaları yalanladı. Ayrıca şu ifadeleri kullandı.

”Daha önce böyle bir terim kullanmadığımdan son derece eminim. Bu haberin sahte olduğunu söylemek zorundayım.”

Kripto para borsaları için bazı bankaların her bir kripto topluluğunun gelişmesine karşı oldukça belirleyici iken, kripto paralar ile her türlü ilişkiyi bastıran diğer bankalarda bulunuyor. Barclays Bitcoin konusunda geri adım attı. Böyle bir çalışmalarının olmadığını ifade etti. Bir kesimin, geleceğin parası olarak gördüğü kripto para konusunda gelecekte farklı kararlar alınabilir mi? Bunu zaman gösterecek. Bizi takip etmeye devam edin.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Barclays Bitcoin Konusunda Geri Adım Attı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Cebelitarık Kripto Para Borsası EOS’u Listelediğini Duyurdu! Ripple CTO’su: XRP dağılımı beni endişelendiriyor Kripto Düşüşte, Bitcoin 3 Haftalık Artışın Ardından Geriledi Bitcoin madencilerinin 2019 geliri belirlendi 23 Ocak Bitcoin fiyat analizi: BTC kanal hareketini yukarı yönlü kırdı En İyi 100 Kripto Varlık Piyasa Değerinin Altına Düştü

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır