Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bakkt, Starbucks ve Microsoft ortakalığı ile 2. bir aşamaya geçiyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bakkt, Starbucks ve Microsoft ortakalığı ile 2. bir aşamaya geçiyor
Bakkt, Starbucks ve Microsoft ortakalığı ile 2. bir aşamaya geçiyor

© Reuters.  © Reuters.

Intercontinental Exchange altında faliyet gösteren kripto para platformu Bakkt, Starbucks (NASDAQ:SBUX) ve Microsoft (NASDAQ:MSFT) ile olan ortaklığını içeren operasyonunun ikinci aşamasında olduğunu bildirdi. Plan, ilk defa ağustos ayında duyuruldu.

Bakkt, Starbucks ve Microsoft ortaklığı ile kripto paralar hayatımıza giriyorBakkt, yeni fiziksel Bitcoin vadeli ürününü sunma planlarında geçikme olduğunu duyurdu. Düzenleyiciden onay bekleyen bu ürün için yeni tarih 24 Ocak olarak açıklandı.

Bakkt‘ın ikinci aşaması, küresel bir ağda insanların kripto para almasını, satmasını, birikim yapmasını ve harcamasını sağlamak üzere Microsoft’un bulut çözümlerinden yararlanmak için tasarlanmıştır. Plan, Starbucks müşterilerine kripto paralarını ABD dolarına dönüştürerek ödeme yapmak için bir yol da sağlayacak.

Ağustos ayında, Starbucks‘ta ortaklıklar ve ödemelerden sorumlu başkan yardımcısı olan Maria Smith şöyle konuştu:

“Lider perakendeci olarak Starbucks, Starbucks’ta kullanmak üzere tüketicilerin kripto varlıklarını ABD dolarına çevirmek için pratik, güvenilir ve düzenlenmiş uygulamaların geliştirilmesinde önemli bir rol oynayacak.

Mobil ödemede 15 milyondan fazla Starbucks üyemiz ile lider olan Starbucks, müşterilerimiz için ödeme seçeneklerini arttırmaya kendini adamıştır.”

Bu hareket, mobil ekonomiyi yönlendiren ve Bitcoin’i günlük hayata katan milenyum çağında faydalanmak için tasarlandı. Bu da kripto paraları, ulusal ölçekte üst düzey bir perakende satış mağazasında pratik bir ödeme seçeneği haline getiriyor.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bakkt, Starbucks ve Microsoft ortakalığı ile 2. bir aşamaya geçiyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Brave, Büyümeye Devam Ediyor Kadir Has Blockchain Fest’te Kaliteli Blockchain Toplulukları Oluşturmak İçin Gerekenler Konuşuldu Zcash’in şirketi, ilk çeyrek için zarar açıkladı Büyük parabolik rallide Bitcoin 7.000 dolar kapısında… Sırada 8.000 dolar mı var? Augur, İlk Büyük Güncellemesine Hazırlanıyor Ethereum geliştiricileri, gizli bir güncelleme ile geliyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır