Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ayı Piyasası Sona Ermiş Olabilir!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ayı Piyasası Sona Ermiş Olabilir!
Ayı Piyasası Sona Ermiş Olabilir!

© Reuters.  © Reuters.

Ayı piyasası son yılların en fazla yatırımcı kaybı ve yatırım değeri kaybının yaşandığı sektör olarak kripto para sektörünü vurmuştu. Kripto para fiyatlarının düşüş gösterdiği ve 20 bin dolar seviyesinden 3.000 dolar seviyesine kadar gerilediği bir ortamda, yatırımcılar artık piyasada büyük bir balon olarak kripto paraları görmeye başladıkları sırada umut verici gelişmeler yaşandı ve bu umut verici gelişmeler yatırımcılara verilen bir ”hediye” olarak ilgi odağı olmaya başladı. Tekrar kripto paralara yönelik olarak ilgi gösterilmesinin arkasındaki neden olan Bitcoin fiyatının 3.800 dolar seviyesinden daha büyük bir değere sahip olması, piyasadaki beklentilerin olumsuz değil, olumlu olarak güncellenmesinde etkili oldu.

Bitcoin Yatırımı Artacak
Bitcoin yatırımlarının kısa sürede bu gelişmeler dolayısı ile kat be kat artma potansiyeli mevcut. Henüz kripto paraların yeterince ilgi görmüyor olmasına rağmen, kısa süre içerisinde daha fazla değer görmesi gündeme gelebilecek olduğundan yatırımcıların piyasa hacmi ve piyasadaki fiyatları takip ediyor olması gelecekte kripto paralara olan ilgi ve alakayı daha fazla arttırabilir, zira fiyatların yükselmesinden bu bekleniyor.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ayı Piyasası Sona Ermiş Olabilir! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Stabil Koin Piyasası Patlama Yaşıyor: Yeni Stabil Koin USDS ile Tanışın “Nisan Bitcoin’in 3.000 Dolar Seviyesini Gördüğü Son Ay Olacak” XRP fiyatı, bu göstergeye göre uzun vadeli yükseliş sinyali veriyor Ripple geçen yıl 535 milyon dolarlık XRP satmış Binance CEO’sundan Açıklamalar: ‘ABD’deki Düzenlemelerle İlgilenmiyoruz’ SEC, Bitcoin ETF’leri tekrar erteledi: Yeni değerlendirme ne zaman?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır