Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Avustralya Posta Ofisi, 11.7 Milyon Müşterisine ”Bitcoin Satın Alma” Hizmeti Sunuyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Avustralya Posta Ofisi, 11.7 Milyon Müşterisine ”Bitcoin Satın Alma” Hizmeti Sunuyor
Avustralya Posta Ofisi, 11.7 Milyon Müşterisine ”Bitcoin Satın Alma” Hizmeti SunuyorAvustralya‘nın en eski kurumlarından birisi olan Australia Post, müşterilerine Bitcoin hakkında çok iyi bir haber verdi. Yetkililerin yaptığı açıklamaya göre bundan sonra Avustralya vatandaşları kurumun Dijital Kimlik servisi sayesinde dakikalar içerisinde ortak borsalardan Bitcoin satın alabilecekler.

Avustralya Posta Ofisi Bitcoin’e Geçiş Yaptı
Avustralya Posta Ofisi kendi oluşturduğu Dijital Kimlik hizmetinin yanı sıra yerel Bitcoin borsalarının iş birliği ile, selfie çekme veya evrakları doğrulama ihtiyacı olmadan Bitcoin alımına izin verecek.

Aynı ”Facebook (NASDAQ:FB) veya Google (NASDAQ:GOOGL) hesabı ile giriş yap” seçeneğinin, Bitcoin satın almak için olanını düşünün. Avustralya Posta Ofisi tam olarak bunu yapmak istiyor. Yerel haber kanyağı Micky‘nin aktardığına göre, Brisbane merkezli Bitcoin borsası Digital Surge, söz konusu Dijital Kimlik platformuna katılanlardan birisi oldu.

Digital Surge kripto para borsasının yöneticisi Josh Lehman,sunulan bu yeni hizmetin bir çok kullanıcıyı borsaya giriş yapmaktan vazgeçiren  kayıt olma sürecini hızlandıracağını ifade etti.

”Dijital Kimlik hizmeti bizim Bitcoin satın alan kişilerin kimliklerini dakikalar içerisinde tespit edebilmemizi sağlıyor ki bu süreç eskiden günlerce sürebilmekteydi.”

”İlk kez, bir Avustralya vatandaşı bilgisayarına giriş yapıp, ehliyet veya pasaport detaylarını sisteme girerek, dakikalar içerisinde Bitcoin satın alabilecek.”

Dijital Kimlik platformu Lehman’ın borsası Digital Surge’nin yanı sıra Coinjar ve Coin Loft gibi platformlarda da kullanılabilecek.

Avustralya Posta Ofisi, 11.7 Milyon Müşterisine ”Bitcoin Satın Alma” Hizmeti Sunuyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Avustralya Posta Ofisi, 11.7 Milyon Müşterisine ”Bitcoin Satın Alma” Hizmeti Sunuyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Benfica Taraftarları Artık Bitcoin ile Maç Bileti Alabiliyorlar Ekonomist Alkin: Bitcoin Arkasında Toplum Oldukça Güçlenecektir Pomp: ECB Politikaları Bitcoin’i Uçuracak IBM Yöneticisinden Olağanüstü Bitcoin Fiyat Tahmini! İşte 26 Ünlü Analistten Devasa Altcoin Tahminleri: Ripple, Ethereum, EOS, Cardano, IOTA, TRON ve Daha Fazlası… Altcoin’den Ani Çıkış! Yüzde 40 Yükseldi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır