Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Motley Fool ilk 10 dışında, yüksek kazanç getirecek kripto paraları inceledi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Motley Fool ilk 10 dışında, yüksek kazanç getirecek kripto paraları inceledi
Motley Fool ilk 10 dışında, yüksek kazanç getirecek kripto paraları inceledi

© Reuters.  © Reuters.

Yüksek kazanç getirecek kripto paraları bulmak özellikle içinde bulunduğumuz ayı piyasasında oldukça güç hale geldi. Bitcoin hafta başından bu zamana ağır kayıplar vererek yatırımcılarını üzerken diğer altcoinler bundan daha çok etkilendi.

Kripto para birimi piyasası 2018’in başlarında yaşadığı sert düşüş sonrası geçtiğimiz haftaya kadar bir boğa koşusu arayışı içerisindeydi. Son üç haftaya kadar 6.400 dolar değeri civarında seyrederken hafta başında bu yana Bitcoin ve Kripto paralar, ağır bir ayı piyasasına girdi. Şu an Bitcoin değeri 5.600 dolar civarında.

Yüksek kazanç getirecek kripto paralarBirçok kripto para meraklısı 2019 ‘a girmeden önce ayı piyasasının yaralarını sarmak için yüksek kazanç getirecek kripto paralar arıyor. Motley Fool, finansal danışmanlık hizmeti veren bir multimedya finansal hizmetler şirketi. Motley Fool, Bitcoin, Ethereum ve Ripple gibi büyük kriptolardan uzaklaşmanın akıllıca bir fikir olabileceğini düşünüyor. Yani piyasa değeri açısından Top 10’un dışında kalan kripto paralar.

Piyasadaki ilk 10 ila 20 arasındaki Coinler, en iyi kripto para birimleriyle aynı boğa havasına maruz kaldı ve durgun seyrediyor.

Investing.com’a göre NEM ve Zcash, sadece son 7 günde % 21,6 ve % 9 oranında değer kazandı. Diğer kripto para birimlerinin geneli ise hafta içinde ayı piyasasının etkisindeydi.

Motley Fool a göre yüksek kazanç getirecek kripto paraları bulmak için ilk ondandan biraz uzaklaşmalı. Tron örneğinde olduğu gibi. Kripto para ayı piyasasın geneline bakıldığında piyasada en az etkilenenler arasındaydı. Aynı şekilde Binance Coin BNB de oldukça istikrarlı diyebiliriz. Binance’ın kullanıcı hacminde büyüme her geçen gün devam ettiği için hızlı bir yükseliş trendi sürpriz olmaz. BNB, yüksek kazanç getirecek kripto paralar arasında görünüyor.

Kripto piyasada tacirler ve traderlar yüksek kazanç getirecek kripto paralar hususunda bir konuya özellikle dikkat etmeli. Yatırımcıların seçtikleri kripto para biriminin piyasa değeri ne kadar düşük olursa, üstlendikleri risk de o kadar büyüktür.

Motley Fool’a göre ayrıca geleneksel yatırım kanallarını araştırmak da hala mantıklı. Yatırımcıların çoğu, Kripto para birimleri üzerinden Commonwealth Bank of Australia’nın (ASX: CBA) veya Insurance Australia Group Ltd’nin (ASX: IAG (LON:ICAG)) güvenilir kar paylarını tercih ediyorlar.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Motley Fool ilk 10 dışında, yüksek kazanç getirecek kripto paraları inceledi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin (BTC) 3 belirsizliğin ortadan kalkmasını bekliyor Trace Mayer’ın fiyat indikatörü Bitcoin’i zirvenin ötesine taşıyor Flaş kripto para haberleri: Ethereum vadeli işlemleri, Bitcoin, XRP, TRON, Cardano ve daha fazlası Cardano 9% düşüşle 0,069991 seviyesinin altına geriledi Bitcoin fiyatı yönünü arıyor! İşte 2 analistten yön tayin eden BTC tahmini Binance’in Coini EOS’u Geride Bıraktı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır