Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Analist: 4.000 Dolar Bitcoin İçin Kritik Bir Seviye – Bunun Altına Düşüş Sert Bir Gerileme Getirebilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Analist: 4.000 Dolar Bitcoin İçin Kritik Bir Seviye – Bunun Altına Düşüş Sert Bir Gerileme Getirebilir
Analist: 4.000 Dolar Bitcoin İçin Kritik Bir Seviye – Bunun Altına Düşüş Sert Bir Gerileme Getirebilir

© Reuters. © Reuters.

Lider kripto para birimi Bitcoin geçtiğimiz haftanın başından bu yana kendisini 4.000 dolar üzerinde tutmayı başarıyor ve birçok kişi için oldukça önemli psikolojik bir destek hattı olan 4.000 doların savunulması boğaların gündeme gelmesine neden oluyor.

Kripto para piyasası da genel olarak yeşillense de, Bitcoin bir türlü 4.200 dolardaki sıradaki direnç hattını aşmakta zorluk yaşıyor ve bu durum analistleri düşündürmekte. Twitter üzerinde tanınan kripto para ve Bitcoin analistlerinden birisi Bitcoin’in 4.000 dolarda tutunması gerektiğini ve düşüşün veya bunun üstüne çıkmanın ne gibi sonuçlar getirebileceğini ifade etti.

Bitcoin Direnirse 4.500 Dolara Gelebilir
Bitcoin basın saatine göre hala 4.000 dolar üzerinde direniyor ve 4.036 dolarlık bir birim fiyata sahip. Twitter üzerinde popüler olan kripto para analistlerinden DonAlt ise, Bitcoin’in mevcut fiyatının ya 4.500 dolara, ya da 3.500 dolara sarkma veya çıkma ihtimalinin bulunduğunu ifade etti.

.

Bitcoin
Başka bir kripto para analisti olan Think Markets U.K’nin analisti Naeem Aslam da 4.000 doların ”ölüm-kalım” durumunu belirleyeceğini ve ilk kaybedilen 6.000 dolar savaşına rağmen hala umut olduğunu vurguladı.

Analist: 4.000 Dolar Bitcoin İçin Kritik Bir Seviye – Bunun Altına Düşüş Sert Bir Gerileme Getirebilir isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Analist: 4.000 Dolar Bitcoin İçin Kritik Bir Seviye – Bunun Altına Düşüş Sert Bir Gerileme Getirebilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kraken’de ani kırılma: Bitcoin 1000 dolar birden düştü Analistler tedirgin: Bitcoin bıçak sırtında yönünü arıyor Ethereum Çok Yakında Saniyede 1 Milyon İşlem Kapasitesine Ulaşabilir! Bitcoin Bazı Kripto Para Borsalarında 3.590 Dolardan İşlem Görüyor Çin En İyi Kripto Projelerini Açıkladı: Bakın Listede Hangi Kripto Paralar Var! Eda Elif Özbek: Yeni BtcTurk, Bitcoin’i daha kolay biriktirmeye kapı açacak

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır