Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Amerikan Yatırımcılar Talepleri Arttırdı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Amerikan Yatırımcılar Talepleri Arttırdı!
Amerikan Yatırımcılar Talepleri Arttırdı!

© Reuters.  © Reuters.

Amerikan yatırımcıların kripto para fiyatlarının artmaya başlaması ile tekrar Bitcoin’e yönelik olarak sosyal medyada ilgisinin artması alım taleplerinin artması olarak karşılık buldu. Bir süredir kripto para birimlerinin fiyatlarında sürekli olarak denge sürecinin başlayıp başlamayacak olduğu tartışmaları ve kripto para birimlerinin tekrar ilgi görüp görmeyecek olduğu sorularına yanıt aranıyordu. Bitcoin fiyatının sürekli değişen yapısı ve sürekli olarak fiyatların farklılık gösteriyor olmasından kaynaklı olarak XRP ve Bitcoin fiyatı ile Ethereum fiyatının piyasadaki alım taleplerinin ve satış taleplerinin nasıl olduğunu gösteren detaylar olarak yorumlanıyordu.

Bitcoin 4.200 doları geçti
Bitcoin fiyatının tekrar 4.200 doları geçmesi ile birlikte başlayan bu yeni süreçte alım taleplerinde artışlar olması beklenen bir sonuçtu. Alım taleplerinin artarak, satış taleplerinin azalması sonrasında ise kripto para birimlerindeki fiyat değişimleri beklenen ve istenen seviyeye doğru yaklaşmaya başladı ve fiyatlar 3.000 dolar seviyesinden 4.200 dolar seviyesine ilk defa uzun bir süre aranın ardından bugün çıkmış oldu. Bitcoin Cash hard forkunun 15 Kasım’da gerçekleşmesine dakikalar kala kripto paralar düşmeye başlamıştı.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Amerikan Yatırımcılar Talepleri Arttırdı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Türkiye’nin Blockchain ve Kripto Para Öncüleri 24 Ocak’ta Boğaziçi Üniversitesi’nde Buluşuyor Bu Trader’ların Tahminlerine Göre Bitcoin Rallisi Kapıda! Yatırım Devi Fidelity, ”Yıl Sonuna Kadar” Kripto Ürünlerini Piyasaya Sürecek Buterin’den Sharding Floodu: Yeni Sistem Bin Kat Daha Efektif Olacak Sektörün büyük isimleri, Libra için ne dedi? “Kemerlerinizi bağlayın” Facebook’un Kripto Para Startup’larını Satın Alması Henüz Bitmedi – Sosyal Medya Devinin Hedefinde Kimler Var?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır