Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin ve Diğer Kripto Paralar Ayısal İvmenin Devam Etmesiyle Düşük Seyrediyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin ve Diğer Kripto Paralar Ayısal İvmenin Devam Etmesiyle Düşük Seyrediyor
Bitcoin ve Diğer Kripto Paralar Ayısal İvmenin Devam Etmesiyle Düşük Seyrediyor

© Reuters.  © Reuters.

Investing.com – Dijital para bitcoin’in fiyatı Pazar günü art arda ikinci düşük oturumunu yaşadı ve bu haftadaki en düşük seviyeleriyle kapandı, diğer majör kripto paralar da değer kaybetti.

Bitcoin saat 13.11’de Bitfinex borsasında 9.559$’dan işlem görüyordu, gün içinde %2,6 düşüş yaşadı. Fiyatlar Cumartesi günü 15 Şubat’tan beri en düşük değer 9.350$’ı test etti.

Bitcoin bu ay yeniden toparlanmadan önce 6.000$’a kadar gerilemişti.

Bitcoin düzenleme baskılarına dair korkuların büyük çaplı kayıplara yol açtığı sırada epey değer yitirdi, piyasadaki potansiyel fiyat manipülasyonu üzerine ortaya çıkan endişeler ve kripto para borsası Coincheck’in 500 milyon$ değerinde soyguna uğraması da kayıplara yol açan diğer etkenler.

Kripto para Salı günü yeniden değer kaybetmeye başlamadan önce Ocak ayından beri ilk defa 11.000$ seviyesinin üzerine çıkmıştı. Tüccarlar düşüş için özellikle bir şey yaşanmadığını söyledi.

Bitcoin fiyatları Aralık ayında tüm zamanların en yükske değeri 20.000$ seviyesine çıkmıştı ve 2018’de şimdiye kadar %30 civarında düştü.

Diğer majör kripto paralar da düşük seyrediyor, Dünya’nın en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum yaklaşık %1,5 düşerek 835$’a indi.

En büyük üçüncü kripto para Ripple %1,7 kaybetti ve 0,89$’a geriledi.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin ve Diğer Kripto Paralar Ayısal İvmenin Devam Etmesiyle Düşük Seyrediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin’in Hashrate’i Son Üç Ayın En Yüksek Seviyesine Çıktı! Bu Lightning uygulaması ile Twitter üzerinden Bitcoin göndermek artık daha kolay Bitcoin 2019 ‘da hangi sürprizlere gebe olacak? Önemli gelişme: Japonya’dan kritik Bitcoin kararı Facebook: Hindistan’da Libra Olmayacak! Kripto Para Piyasası Ciddi Bir Düşüşten Sonra Yeniden Yeşillendi – EOS ve XRP Yükselişe Liderlik Ediyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır